Wózek spacerowy Cybex Orfeo

1 499,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: ---

 • Candy Pink
 • Dark Blue
 • Stormy Blue
 • Moon Black
 • Lava Grey
 • Almond Beige
 • Magic Black
 • Canvas White
 • Fog Grey

Więcej informacji

cybex

Wózek spacerowy CYBEX Orfeo oferuje niezrównany komfort i wygodę podczas przygód z maluchami. Idealny do podróży pieszo, samochodem lub samolotem, ten ultra kompaktowy wózek zapewnia młodym pasażerom wygodę i bezpieczeństwo, gdziekolwiek się udają. Zaprojektowany do użytku od urodzenia, zgodny z bagażem podręcznym. Złożony sprawia, że podróż samolotem jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz zabrać swoje dziecko w podróż bez problemów.

Prosta uprząż za jednym pociągnięciem zabezpiecza je szybko i łatwo, a regulowane oparcie z pianki i zintegrowany podnóżek są idealne do drzemek w drodze. Możesz też zamontować do wózka dziecięcy fotelik samochodowy (adaptery sprzedawane osobno) – idealny na czas, gdy w pośpiechu zmieniasz środek transportu.

Dzięki lekkiej ramie i szerokiej gamie funkcji wózek CYBEX Orfeo będzie Ci towarzyszyć podczas wszystkich rodzinnych podróży.

Cybex Orfeo

Składanie jedną ręką

Budka przeciwsłoneczna XL - Budka przeciwsłoneczna XL UPF50+ zapewnia cień i schronienie, dzięki którym dziecko pozostaje bezpieczne w słoneczne dni.

Cybex Orfeo

Duży kosz na zakupy 5kg - Duży i łatwo dostępny kosz na zakupy o pojemności 5 kg sprawia, że wózek Orfeo jest cennym kompanem przy każdej okazji.

Miękkie zawieszenie przednich kół - Bez względu na to, gdzie podróżujesz, amortyzacja wszystkich kół zapewnia stabilne prowadzenie i wygodną jazdę.

Ergonomiczna pozycja leżąca + zintegrowany podnóżek - Ergonomiczna pozycja leżąca i zintegrowany podnóżek wózka Orfeo gwarantują dodatkowy komfort dla dziecka już od pierwszego dnia.

Cybex Orfeo

Zintegrowany pasek do noszenia — przewieś złożony Orfeo przez ramię za pomocą paska do noszenia - Wózek Orfeo można przewiesić przez ramię na pasku do przenoszenia. Oprócz lekkiego i kompaktowego składania wózka Orfeo, ten szczegół konstrukcyjny sprawia, że jest on jeszcze łatwiejszy do przenoszenia.

Pasy bezpieczeństwa z jednym pociągnięciem - wystarczy jedna ręka, aby dopasować uprząż do idealnej pozycji przylegającej do ciała - Zapnij dziecko w kilka sekund Pas bezpieczeństwa można doskonale wyregulować jedną ręką, aby zapewnić ścisłe dopasowanie do malucha.

Cybex Orfeo

Możliwość przewożenia jako bagaż podręczny - Niezbędny w podróży – po złożeniu można go zabrać na pokład samolotu. Po dotarciu na miejsce można go w kilka sekund rozłożyć lub przewiesić przez ramię na poręcznym pasku.

Cybex Orfeo


Orfeo jest kompatybilny z wielokrotnie nagradzanymi fotelikami samochodowymi dla niemowląt Cybex, zapewniając dodatkową elastyczność podczas podróży

Co wchodzi w skład zestawu?

 • Rama Orfeo z kołami
 • Siedzisko (części sztywne i elementy miękkie)
 • Koszyk na zakupy
 • Budka przeciwsłoneczna
 • Pasek do przenoszenia
 • Przewodnik użytkownika

Wózek spacerowy Cybex Orfeo

Opis

Waga 6.3 kg
Wysokość 102 cm (52,5 cm po złożeniu)
Długość 77 cm (15,5 cm po złożeniu)
Szerokość 52 cm (47,5 cm po złożeniu)
Wiek Od 0 do ok. 4 lat
Udźwig 22 kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART