Wózek spacerowy Cybex Coya

2 399,00 zł brutto

 • Off White
 • Mirage Grey
 • Sepia Black
 • Peach Pink
 • Leaf Green
 • Cozy Beige
 • Matt/Black
 • Rose Gold
 • Chrome

Więcej informacji

cybex

Zaprojektowany dla rodziców żyjących w mieście, CYBEX Coya to pierwszy ultra kompaktowy wózek spacerowy CYBEX Platinum.

Idealny do miasta, wózek Cybex Coya oferuje wszystkie funkcje, design i wygodę, których potrzebujesz, a jednocześnie jest lekki i łatwy w obsłudze. Coya to ultra kompaktowy wózek spacerowy odpowiedni od urodzenia do około 4 lat (22 kg), który można złożyć jedną ręką do minimalnych rozmiarów, aby zmieścił się w luku bagażowym samolotu*, pociągu, a nawet pod siedzeniami samochodowymi. (*Należy pamiętać, że standardy dotyczące bagażu podręcznego mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, dlatego zalecamy skontaktowanie się z linią lotniczą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ograniczeń dotyczących bagażu podręcznego).

Cybex Coya

Coya ma również zintegrowany uchwyt, który pozwala rodzicom nosić wózek po złożeniu na ramieniu bez zabrudzenia. Jego obszerne i ergonomiczne siedzisko pozwala na umieszczenie dziecka przodem do kierunku jazdy w pozycji leżącej od urodzenia. Do odchylenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej wystarczy jedna ręka. Podczas Twoich spacerów Twoje dziecko będzie wygodnie siedziało dzięki wyjmowanej poduszce zintegrowanej z siedziskiem. Dodatkowo oddychające oparcie z siateczki umożliwia cyrkulację powietrza i wentylację w upalne dni.

Cybex Coya oparcie oddychające

Łatwe w obsłudze, regulowane jedną ręką pasy umożliwiają łatwe i szybkie zainstalowanie dziecka w wózku przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Coya ma rozkładaną budkę UPF50+, która poszerza się dodatkowo za pomocą zamka błyskawicznego. Budka jest wyposażona w siatkowe okienko, dzięki czemu drzemki zawsze będą bardziej spokojne. Wbudowany w wózek Coya podnóżek jest w pełni regulowany, dzięki czemu dziecko śpi w wózku jeszcze bardziej komfortowo.

Cybex Coya pasy

Wreszcie, aby ułatwić codzienne dojazdy do pracy, zawieszenie przednich kół Coya umożliwia płynną i wygodną jazdę po wszystkich nawierzchniach. Łącząc design, wygodę i funkcjonalność, Coya charakteryzuje się eleganckim, minimalistycznym miejskim stylem, który odzwierciedla wizerunek CYBEX.

Kompatybilny ze wszystkimi fotelikami dla niemowląt CYBEX.

Co wchodzi w skład zestawu?

 • Rama Coya z kołami
 • Siedzisko (części sztywne i elementy miękkie)
 • Koszyk na zakupy
 • Budka przeciwsłoneczna
 • Pasek do przenoszenia
 • Przewodnik użytkownika

Wózek spacerowy Cybex Coya

Opis

Waga 6.6 kg
Wysokość 105 cm (52 cm po złożeniu)
Długość 79 cm (18 cm po złożeniu)
Szerokość 44 cm (44 cm po złożeniu)
Wiek 0+
Udźwig 22 kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART