Wózek spacerowy Cybex Priam Jeremy Scott Black 4.0

9 499,00 zł brutto

Więcej informacji

logocybexplatinium.jpg

Nowy model Cybex Priam 4.0 ma bardziej luksusowy design i jest wyposażony w ekstranowoczesne funkcje. Najnowszy model Cybex Priam 4.0 jest wyposażony w innowacyjny system regulacji pasów, intuicyjne składanie jedną ręką, nową pozycję uchwytu na kubek, ulepszone mocowanie naramienników, udoskonalony powiększony kosz na zakupy. Zmieniony został design gondoli oraz wysokość jej osadzenia na stelażu. Gondolę zamocujemy wyżej w porównaniu do poprzedniej generacji wózka Priam - dzięki temu mamy jeszcze wygodniejszy dostęp do dziecka.

Innowacyjny system pasów bezpieczeństwa

Cybex Priam nowej generacji został wyposażony w nowoczesny system pasów, który wyregulujesz za pomocą jednego pociągnięcia. Ta bezkonkurencyjna nowa funkcja zapewnia większy komfort rodzicowi i dziecku. Dzięki temu supernowoczesnemu systemowi możesz dokładnie zapiąć pasy w ciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

Cybex Priam 4.0

Powiększony kosz na zakupy: Kosz na zakupy w Cybex Priam 4.0 jest również nieco większy. Oznacza to, że wszystkie artykuły spożywcze dla Twojego dziecka zmieszczą się w koszyku.

Składanie jedną ręką: Cybex Priam 4.0 można łatwo złożyć jedną ręką. Siedzisko można złożyć razem ze stelażem, dzięki czemu nie jest wymagany demontaż. Cybex Priam 4.0 można również złożyć w wolnostojące opakowanie, idealne do przechowywania w restauracji, w autobusie, pociągu lub w domu. Do samochodu lub schowka można go złożyć całkowicie na płasko.

cybex priam 4.0 składnie

Odchylanie jedną ręką: Dzięki prostej obsłudze, luksusowe siedzisko można jedną ręką ustawić w wygodnej, płaskiej pozycji leżącej. Przekształcając wózek w wygodne, przytulne łóżeczko, gdy jesteś na spacerze. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko lubi podróżować przodem w kierunku jazdy, czy przodem do rodziców, siedzisko Priam lux można łatwo ustawić w żądanej pozycji w kilku prostych krokach.

Odwracalne siedzisko
: Niezależnie od tego, czy siedzisko Priam Lux jest skierowane przodem do rodzica czy do kierunku jazdy, można go łatwo ustawić w żądanej pozycji w zaledwie kilku prostych krokach.

cybex priam 4 odwracalne siedzisko

Budka przeciwsłoneczna XXL: Rozbudowany budka przeciwsłoneczna XXL Priam 4.0 zapewnia osłonę przed słońcem z ochroną UPF50 +, a także skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem.

Amortyzacja wszystkich kół
: Nowe zawieszenie na wszystkie koła Priam 4.0 zapewnia miękką, cichą i wygodną jazdę dla rodziców i dziecka.

System podróżny 4 w 1:
nowy system podróżny Priam 4 w 1 czyni go elastycznym i wygodnym towarzyszem podróży. Stelaż umożliwia korzystanie z różnych dodatków, które zapewniają właściwe rozwiązanie. Oprócz nowej gondoli Lux i Lite Cot obejmują one również wielokrotnie nagradzane foteliki samochodowe Cybex. 

 • Od urodzenia do 22 kg (około 4 lata)
 • Powiększana budka przeciwsłoneczna XXL Priam 4.0 zapewnia ochronę przeciwsłoneczną UPF50+, a także skutecznie chroni przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi
 • Hamulec nożny
 • Wszystkie koła All Terrain
 • System dwukołowy - ułatwia płynną jazdę po trudniejszych terenach, np. po piasku, schodach
 • Składanie jedną ręką
 • Wygodna płaska pozycja - użyj tylko jednej ręką
 • Obrotowe koła
 • Wysokość siedziska PRIAM jest idealnie dopasowana do średniej wysokości stołu (80 cm), dzięki czemu można go używać jako mobilnego fotelika dla dziecka w restauracjach
 • Odwracalne siedzisko - przodem lub tyłem do kierunku jazdy
 • Nowa amortyzacja na wszystkie koła
 • Lekka aluminiowa rama
 • Rączka z regulacją wysokości
 • Opcje systemu podróżnego 4 w 1
 • Powiększony kosz na zakupy z funkcją składania
 • Rączka wykonana jest z eko-skóry
 • Rozmiar po złożeniu: 85 x 51,5 x 31,5 cm (długość x szerokość x wysokość)
 • Pałąk wykonany jest z eko-skóry - można go wypinać po obu stronach i obracać

cybex priam 4.0

Opis

Waga Stelaż: 7,9kg; stelaż z siedziskiem spacerowym 12,6kg;
Wysokość 116 cm (po złożeniu 31,5 cm)
Długość 95 cm (po złożeniu 85 cm )
Szerokość 60 cm (po złożeniu 51,5 cm)
Wiek 6m+
Ilość stron Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Czyszczenie 22 kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART