Cybex Mios 2w1 Gondola Gratis Anna K

Ostatnie egzemplarze!

2 499,00 zł brutto

-1 820,00 zł

4 319,00 zł brutto

Więcej informacji

Cybex Mios Space Rocket by Anna K - wózek stworzony przy współpracy z projektantką Anną Kareniną. Tworząc kolekcję inspirowała się rozległym wszechświatem, w którym gwiazdy, planety, galaktyki wykraczają poza przestrzeń i czas w niekończącym się tańcu z grawitacją. Czarny stelaż i koła oraz nadruki planet, rakiet i gwiazd na siedzisku i budce wyróżniają się na tle pozostałych kolekcji. Zestaw składa się z siedziska oraz gondoli.

Lekki stelaż posiada opływowy wygląd i doskonałą stabilność. Retro-nowoczesny design siedziska wykonanego z przewiewnej siateczki nadaje wózkowi wizualną lekkość i zapewnia komfortową temperaturę ciała dziecka nawet w gorące dni. Wąska konstrukcja z łatwością przemieszcza się w miejskim zgiełku. Kompaktowy, skrętny, funkcjonalny i stylowy – idealnie dopasowany do potrzeb nowoczesnych rodziców. 

Składanie jedną ręką: Mios można łatwo złożyć jedną ręką. Siedzisko składa się z ramą do pozycji stojącej. Złożonego, nowego Mios można dyskretnie schować - w restauracji, w transporcie publicznym i w domu.

Odchylanie jedną ręką: Dzięki prostej obsłudze siedzisko Mios rozkłada się do kilku pozycji za pomocą jednej ręki - przekształcając wózek w wygodne, przytulne łóżko, gdy jesteś w podróży.Odwracalne siedzisko
: Niezależnie od tego, czy siedzisko Mios jest skierowane przodem do rodzica czy do kierunku jazdy, można go łatwo ustawić w żądanej pozycji w zaledwie kilku prostych krokach.

Kompaktowy: Mios jest uosobieniem lekkości w mieście. Ważący zaledwie 9 kg i mierzący 50 cm szerokości, Mios jest idealnym towarzyszem dla rodziców w miejskiej dżungli. Jego kompaktowa konstrukcja jest dopełniona inteligentną funkcjonalnością i maksymalnym komfortem.

Oddychający: Oparcie i podnóżek Mios zostały zaprojektowane z innowacyjnej tkaniny siateczkowej, która elegancko wtapia się w konstrukcję wózka i zapewnia cyrkulację powietrza. Podczas gdy oddychające właściwości tkaniny zapewniają przyjemny chłód, wyściełana wkładka zapewnia komfort w chłodniejsze dni.

Daszek XXL: Rozkładany daszek przeciwsłoneczny XXL Mios zapewnia osłonę przed słońcem z ochroną UPF50 +, a także skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem.

Amortyzacja wszystkich kół
: Nowe zawieszenie na wszystkie koła, zapewnia miękką, cichą i wygodną jazdę dla rodziców i dziecka.

System podróżny 4 w 1:
nowy system podróżny Mios 4 w 1 czyni go elastycznym i wygodnym towarzyszem podróży. Stelaż umożliwia korzystanie z różnych opcji, które zapewniają właściwe rozwiązanie, spacerówka, wpięta gondola lub fotelik samochodowy na adapterach

Funkcje:

 • Złóż jedną ręką
 • Waga: 8,7 kg
 • Tylko 50 cm szerokości
 • Daszek XXL
 • Odchylanie jedną ręką
 • Odwracalne siedzisko
 • Zawieszenie na wszystkie koła
 • Lekka aluminiowa rama
 • Koła odporne na przebicie
 • Innowacyjna tkanina siateczkowa
 • Oddychające i lekkie siedzisko
 • Opcje systemu podróżnego 4 w 1
 • Od urodzenia do 17 kg (około 4 lata)
 • Koszyk na zakupy - mieści do 5 kg
 • Rączka wykonana jest z eko-skóry
 • Pałąk wykonany jest z eko-skóry - można go otwierać po obu stronach i obracać

Opis

Waga 8,7kg
Wysokość 33cm (po złożeniu)
Długość 75cm (po złożeniu)
Szerokość 50cm (po złożeniu)
Wiek 0m+
Udźwig do 15kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART