BABYBJORN Nosidło One

959,00 zł brutto

  • Szary
  • Granatowy
  • Czarny
  • Sprinkles Szary/Różowy
  • Sprinkles Denim Niebieski
  • Denim Szary/Ciemnoszary
  • Błękitny/Jasny Szary

Więcej informacji

babybjorn

BabyBjörn One może być używany od noworodka do 3 lat! Ma wygodny pas biodrowy i miękkie wypełnienie pasów na ramiona, które odciążają rodzicom plecy i ramiona. Nosidełko dziecięce One to miękki i ergonomiczny wybór noszenia dziecka, dzięki któremu podarujesz swojemu dziecku istotną bliskość, która wzmacnia więź rodzic-dziecko od pierwszego dnia. Elastyczna tkanina naturalnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu maluszek zachowuje naturalną pozycję, w kształcie litery C.

Praktyczna pozycja nóżek:
Szeroki, w pełni regulowany przedni panel, między 15cm a 40cm, zapewnia dziecku wygodną i poprawną pozycję.

BABYBJORN Nosidło One

Miękkie wypełnienie pasów naramiennych dla lepszego komfortu:
Nadzwyczajnie grube i miękkie wypełnienie pasów zapewnia rodzicom doskonały komfort noszenia dziecka.

Wygodny pas biodrowy:
Szeroki, solidny pas biodrowy zapewnia doskonałe odciążeniem ramion i kręgosłupa oraz zapewnia maksymalny komfort podczas noszenia.

Wbudowany wkład dla niemowląt:
Nosidełko ONE oferuje możliwość noszenia dziecka na dwóch różnych wysokościach. Wyższa pozycja jest zalecana dla noworodków o wadze co najmniej 3,5 kg. Dziecko znajduje się wówczas wyżej, blisko twarzy rodzica. Niższa, przeznaczona jest dla starszych dzieci. Prawidłowa pozycja niezależnie od wieku to taka, gdy możesz pocałować dziecko w główkę.

Regulowane podparcie głowy:
Podparcie główki chroni noworodka i zapewnia właściwe wsparcie, dopóki dziecko nie będzie w stanie utrzymać głowy samodzielnie. Podparcie można łatwo złożyć aby umożliwić starszemu dziecku obserwację świata. Podparcie przydatne jest przydatne również gdy Twoje starszy dzieciak zaśnie w nosidełku.

Babybjorn nosidło one

Noszenie starszego dziecka na plecach.
W miarę jak twoje dziecko staje się cięższe, wygodniejsze jest jego noszenie na plecach. Zalecamy noszenie dziecka na plecach dopiero po ukończeniu 12 miesiąca życia, ponieważ dziecko noszone na plecach jest mniej widoczne.

Łatwa zmiana pozycji noszenia:
Gdy Twoje dziecko znajduje się w pozycji siedzącej, możesz łatwo obrócić całe nosidełko z przodu do tyłu. To wygodne i możesz to zrobić samodzielnie bez wyjmowania malucha. Konstrukcja nosidełka zapewnia bezpieczeństwo Twojemu dziecku podczas zmiany pozycji.

Nosidło przyjazne dla stawów biodrowych:
Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder potwierdził, że nosidło BabyBjorn ONE zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nogami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

BABYBJORN Nosidło One

Opis

Waga 1kg
Wysokość 58cm
Szerokość 160cm
Grubość 1cm
Skład Materiał główny: 60% bawełna, 40% poliester. Podszycie: 100% bawełna. Podszycie pasa biodrowego: 100% poliester. Wypełnienie: poliester i pianka PU (pasy)
Wiek od urodzenia do 3 roku. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg / 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg / 100 cm
Czyszczenie można prać w pralce do 40 stopni
Udźwig 15kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART