Obniżka! Lampa Little Lights Tęcza retro

Lampa Little Lights Tęcza

Ostatnie egzemplarze!

479,00 zł brutto

-70,00 zł

549,00 zł brutto

 • Retro

Więcej informacji

Little Lights

Poznajcie Little Lights. Są małą, rodzinną manufakturą z Krakowa, która tworzy lampki dla rodzin na całym świecie.
       Ich historia zaczęła się od flagowej lampki - śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt, chcieli, żeby lampka była słodkim zwierzakiem wylegującym się koło łóżka. Ich marzeniem było, by oprócz pięknej formy, ten słodki zwierzak spełniał doskonale funkcje lampy- wypełniał pokój przyjemnym ciepłym światłem- idealnym do czytania i spania.
       Postawili na drewno sosnowe i z niego powstają wszystkie lampy. Zapach, faktura, historia, którą za sobą niesie jest czymś co zachwyca. Coś nieuchwytnego, co sprawia, że lampy Little Lights pozostaną długowieczne. To nie tylko piękny i użyteczny przedmiot - to pamiątka, która pozostanie w rodzinie na lata.
       Marka Little Lights to również ludzie, którzy wkładają serce i talent na wszystkich etapach tworzenia lamp. Każda z nich przechodzi długą drogę zanim trafi w Wasze ręce. Szlifują, malują, większość pracy wykonują ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Wykańczają małe oczka, domalowują nosy, szlifują okna i drabiny- wszystko po to, żeby każda Little Lights była jedyna w swoim rodzaju.

Little Lights

 • W lampach stosowane są diody Led, które są bezpieczne, trwałe, pobierają niewielką ilość energii oraz są ekologiczne. Lampy są zasilane poprzez wtyczkę do gniazdka.
 • Do produkcji lamp użyto naturalnego drewna które pochodzi z prawidłowo zarządzanych obszarów leśnych.
 • Również z dbałości o środowisko naturalne wszystkie lampy malowane są farbami wodnymi które posiadają pozytywną opinie Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Najważniejsze cechy:

 •   wymiary: 37×20 cm
 •   lampki LED ciepły biały  2,2W
 •   zasilacz dogniazdkowy Input: AC 100-240 Output: DC 24V
 •   certyfikaty CE, FCC, RoHS
 •   czas świecenia: ok. 10 000H
 •   włącznik: ściemniacz na kablu
 •   możliwość zawieszenia- każda lampa ma do tego celu przygotowany otwór w tylnej części
 •   do produkcji lamp użyto naturalnego drewna które pochodzi z prawidłowo zarządzanych obszarów leśnych
 •   OSTATNIE 2SZT

To nie tylko piękny i użyteczny przedmiot - to pamiątka, która pozostanie w rodzinie na lata. Little Lights to ludzie, którzy wkładają serce i talent na wszystkich etapach tworzenia lamp. Każda z nich przechodzi długą drogę zanim trafi w Wasze ręce. Szlifują, malują, większość pracy wykonują ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Wykańczają małe oczka, domalowują nosy, szlifują okna i drabiny- wszystko po to, żeby każda Little Lights była jedyna w swoim rodzaju.

Wszystkie nasze lampy posiadają wymienialne diody led. Dlatego jeśli twoja ukochana lampka pewnego dnia przestanie świecić, nie musisz się tym martwić! Skontaktuj się z Little Lights. W ciągu 12 miesięcy lampka jest objęta gwarancją, nowe lampki otrzymasz od nas zupełnie za darmo. Po okresie 12 miesięcy będziesz mógł je dokupić w naszym sklepie. Koszt nowych lampek led to 50 zł plus koszty wysyłki.

Opis

Wysokość 12 cm
Szerokość 20 cm
Głębokość 5.5 cm
Skład drewno sosnowe
Wiek 0+
Czyszczenie wilgotna ściereczka

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART