Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

Whisbear - szumiące misie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Recepta na zdrowy i spokojny sen


Będąc rodzicem, pewnie niejednokrotnie już doświadczyłeś sytuacji, kiedy Twoje dziecko miało problemy z zaśnięciem. Wpływ na to może mieć całe mnóstwo czynników, ale najistotniejsze jest to, jak sobie z takim problemem poradzić. Skutecznym rozwiązaniem są zabawki Whisbear. To tak zwane "szumiące misie", o których nie raz już pewnie słyszałeś. W naszym sklepie masz do wyboru kilka różnych modeli. Cała sprawa polega na tym, że szumiące zabawki Whisbear pomogą zasnąć Twojemu dziecku, emitując przyjemny i tulący do snu szum. Maskotki Whisbear mają również całą masę dodatkowych funkcji i ustawień, które pomogą Ci zapomnieć o nocnym wstawaniu i szybko uspokoją malucha, gdy ten obudzi się z płaczem w środku nocy.

Jak działają zabawki Whisbear?

Zabawkę możesz kontrolować dzięki swojemu smartfonowi. Przy użyciu specjalnej aplikacji dla rodzica, bez problemu ustalisz jaki rodzaj szumu ma być emitowany przez maskotkę, jak długo ma on trwać oraz zdecydować o tym, czy pluszak ma czuwać przez całą noc i pozostać w pełnej gotowości nasłuchując płaczu dziecka. Ponadto maskotki cały czas monitorują i analizują sen dziecka, dzięki czemu dostarczą Ci bardzo istotnych danych na temat jego przebiegu. Gdy chodzi o produkty Whisbear promocja w naszym sklepie ciągle obowiązuje, więc możesz zamówić je po wyjątkowo korzystnej cenie. Te maskotki naprawdę pomogą Ci w wyeliminowaniu niespokojnego snu Twojej pociechy i pozwolą zarówno Tobie, jak i dziecku cieszyć się zasłużonym i spokojnym snem. Sprawdź zabawki Whisbear cena każdego z nich jest naprawdę niewielka w stosunku do tego co możesz dzięki nim zyskać. Pamiętaj też, że wszystkie modele są szyte ręcznie! Oprócz szumiących zabawek możemy zaproponować Ci także atrakcyjne wózki spacerowe. Wśród dostępnych modeli mamy wózki wielofunkcyjne, takie jak na przykład wózki 3 w 1, czy nieco prostsze — wózki 2 w 1. Jeżeli masz więcej niż jedno dziecko, to koniecznie sprawdź wózki podwójne, albo inne wózki dziecięce z naszego sklepu. Mamy też bogaty wybór, jeśli chodzi o foteliki samochodowe.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART