Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Promocje

Rollersy - adaptery do fotelika samochodowego

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jak nie zmęczyć się nosząc co jakiś czas ważący kilka kilogramów fotelik? Nasz sklep ma dla Ciebie odpowiedź. Wybierz wielofunkcyjne adaptery do fotelików i nie dźwigaj w końcu tych ciężkich przedmiotów. Adaptery Click&Go znacznie ułatwią Ci życie.

Adaptery Click&Go - co to?

Rollersy
to gadżet, który wspiera rodziców w codziennym funkcjonowaniu. Wielokrotnie w ciągu dnia rodzice wykonują czynności, przy których muszą nosić w ręce fotelik z dzieckiem. Te codzienne sytuacje można z łatwością uprościć. Adaptery do fotelików posiadają bowiem w zestawie piankowe kółka oraz regulowany uchwyt. Kółka można zamontować do fotelików o wadze od 0 do 13 kilogramów. Dzięki temu fotelikiem można sunąć po podłodze, co eliminuje potrzebę noszenia i dźwigania. Regulowany uchwyt można założyć na rączkę fotelika dzięki czemu można go ciągnąć po ziemi, bez potrzeby schylania się. Pasek można też założyć na ramię i przy odpowiedniej regulacji nosić fotelik na ramieniu praktycznie bez żadnego wysiłku. Rollersy dostępne są w kilku ciekawych wariantach kolorystycznych.

Adaptery Click&Go - funkcjonalność

Adaptery Cick&Go 
to prosty, szybki i bezinwazyjny montaż. Cała instalacja elementów z zestawu zajmuje dosłownie pół minuty. Rollersy można wykorzystywać w celu przeniesienia fotelika z dzieckiem z domu do samochodu i z samochodu do domu, z samochodu na basen lub na przykład podczas zakupów, kiedy rodzic potrzebuje mieć wolne dwie ręce. Uchwyt posiada miękki ochraniacz, który pozwala z łatwością przenosić fotelik na ramieniu, co znacznie odciąża kręgosłup. Całość zestawu zajmuje bardzo niewiele miejsca i waży około pół kilograma, co jest istotną zaletą, biorąc pod uwagę jak wiele niezbędnych rzeczy młoda mama musi przewozić i przenosić dla swojego dziecka. Adaptery do fotelików zostały wykonane z trwałych, bezpiecznych i wysokiej jakości materiałów.

Nasz sklep posiada w ofercie również foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu. 

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART