Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Oops - zabawki dla dzieci

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Oops - nauka przez zabawę


Wasze dziecko ma już tysiąc zabawek, ale wciąż nic, co rozwijałoby jego umiejętności manualne czy logiczne myślenie, a jednocześnie dawało dużo frajdy? Chcecie mieć producenta zabawek, któremu ufacie? Świetnie się składa, ponieważ zabawki szwajcarskiej firmy Oops są stworzone z myślą o takich potrzebach.

Zabawki Oops to świetnie rozwiązanie dla świadomych rodziców, którzy wymagają od producentów czegoś więcej niż tylko biernej zabawy. Skłanianie do myślenia, analizowanie, szukanie i rozwiązywanie to to, co otrzymuje dziecko wraz z naszymi zabawkami. Nauka przez zabawę nawet od pierwszych miesięcy życia jest możliwa!

Jakie zabawki Oops mamy w ofercie?

Posiadamy szereg różnego rodzaju zabawek marki Oops. Są to:  • puzzle Oops,

  • pozytywki Oops,

  • klocki Oops,

  • grzechotki Oops,

  • przytulanki Oops,

  • piłki do zabawy Oops,

  • zawieszki Oops.


Nasze produkty są bezpieczne dla dzieci i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy zabawki dla dzieci w różnym wieku – niemal od urodzenia do kilku latek – dzięki czemu Wasze dzieci mogą rosnąć z Oopsem, a Wy możecie mieć pewność, że dzięki tym przytulankom, puzzlom czy klockom Wasze maluchy stale się rozwijają. Dla najmniejszych mamy ponadto gryzaki, które wspierają pierwsze ząbkowania i pomagają w nauce odpowiedniej pracy jamy ustnej i języka.

Kupując zabawki, każdy rodzic chce mieć pełne zaufanie do producenta, a jednocześnie dawać dzieciom produkty bezpieczne, atrakcyjne i estetyczne. Takie są zabawki Oops. Pokażcie dziecku jeden z naszych produktów, a przekonacie się, że go pokocha!

Poznaj nasze wszystkie produkty

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym w naszym sklepie. Dysponujemy zarówno zabawkami, gadżetami jak i sprzętami z branży dziecięcej. Polecamy nasze specjalności, czyli foteliki samochodowe, które umilą podróże nawet najbardziej niesfornym dzieciaczkom, a także wózki dziecięce. Posiadamy w ofercie wózki spacerowe, wózki podwójne, wózki wielofunkcyjne, wózki 3 w 1 oraz wózki 2 w 1.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART