Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

NapUp - opaski podtrzymujące głowę

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Każdy, kto podróżuje samochodem z dzieckiem zna problem tak zwanych „lecących głów”. Gdy dziecko zasypia, jego głowa w naturalny sposób opada do przodu lub na bok, co powoduje szereg niepożądanych konsekwencji. Nie jest to bowiem bezpieczne, zdrowe ani komfortowe dla naszego malucha. W odpowiedzi na „lecące głowy” oferujemy Państwu opaski do fotelików samochodowych marki NapUp.

Opaski do fotelików podtrzymujące głowy to rewolucyjne rozwiązanie w branży dziecięcej. Zostały one stworzone przez:

- najlepszych projektantów,
- lekarzy ortopedów,
- inżynierów
- rodziców dzieci.

Bezpieczeństwo i wygoda

Działanie opasek do fotelików zostało wielokrotnie przetestowanie, a projekt opatentowany i realizowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które są zgodne z międzynarodowymi normami z zakresu bezpieczeństwa. Projekt NapUp jest pionierem w kategorii urządzeń wspomagających głowę, klatkę piersiową i szyję dzieci w podróży. Zadbaj wiec o bezpieczeństwo swojego dziecka, wybierając mu opaskę do fotelika samochodowego NapUp.

Produkt marki NapUp, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym, jest niezwykle prosty w zamocowaniu i doskonale dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy. Co więcej – opaska będzie rosła razem z Twoim maluchem!

Zalety opasek

Opaska została wykonana ze specjalnych, antypotnych materiałów, które można wygodnie wrzucić do pralki. Nasze opaski są bardzo lekkie, mobilne i  proste w użyciu. Niebawem Twoje dziecko samo się nauczy zakładać opaskę, gdy wybije godzina jego drzemki.

Podtrzymywanie głowy w czasie snu daje poczucie wygody dla śpiących dzieci, a jednoczenie jest to duży komfort psychiczny dla rodziców, którzy mogą w pełni skupić się na prowadzeniu auta. Spokojna i wygodna podróż nawet w odległe miejsca jest możliwa dzięki naszym opaskom.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Posiadamy szeroki asortyment fotelików samochodowych, wózków dziecięcych, wózków spacerowych wielofunkcyjnych, wózków podwójnych, a także wózki 2 w 1 oraz wózki 3 w 1.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART