Najczęściej kupowane

Kategorie

Producenci

Caretero - foteliki samochodowe

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Caretero to firma, która powstała stosunkowo niedawno, bo w 2009 roku. Mimo młodego wieku, nieustannie nabiera doświadczenia, wypuszczając na rynek niezwykle interesujące produkty. Wśród nich znajdują się foteliki samochodowe Caretero, przeznaczone dla dzieci i wadze od 15 kg do 36 kg. Można nabyć je w naszym sklepie.

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, to Caretero producent dba o solidne wykonanie każdego produktu, a wprowadzenie ich na rynek poprzedzają rygorystyczne testy. Firma chce mieć pewność, że każdy z proponowanych modeli spełnia najwyższe standardy, chroniąc małego pasażera przed negatywnymi skutkami intensywnego, awaryjnego hamowania, stłuczki czy nawet wypadku. W naszej ofercie znajdziesz dwa typy fotelików.

Pierwszy z nich to Booster Caretero Puma. Fotelik ten może zostać zainstalowany w każdym samochodzie, który wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Dla wygody klientów istnieje możliwość zamontowania produktu przy wykorzystaniu systemu ISOFIX. Każde siedzisko poza bezpieczeństwem, ma gwarantować dziecku również komfort. Z tego względu wyposażone zostało w grubą, wygodną poduszkę oraz podłokietniki. Podczas produkcji, firma Caretero nie oszczędza na materiałach. Foteliki są więc trwałe, solidne, ale jednoczenie miękkie. Każdy fotelik Puma może pochwalić się homologacją ECE R44/04.

Kolejne foteliki samochodowe Caretero, które dostępne są w naszej ofercie to model Booster Caretero Leo. To fotelik skierowany dla dzieci o wadze od 15kg do 36 kg. Model ten może zostać zainstalowany w pojeździe, który wyposażony jest w 3-punktowe pas bezpieczeństwa. Ciekawe wzornictwo oraz warianty kolorystyczne pozwalają na wybranie takiego produktu, który będzie odpowiadał gustom. Fotelik posiada szerokie siedzisko, dzięki czemu dziecko jest nie tylko zabezpieczone, ale również podróżuje w komfortowych warunkach. Ten model charakteryzuje się również zdejmowaną tapicerką, co umożliwia odpowiednią konserwację oraz czyszczenie. Dzięki temu można zadbać nie tylko o estetyczny wygląd fotelika, ale i o higienę użytkowania.

W naszym sklepie znajdziesz wiele wariantów kolorystycznych wspomnianych fotelików. Caretero to producent, który koncentruje się nie tylko na bezpieczeństwie, ale i na nowoczesnym, modnym designie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART