Cybex Cloud T i-Size Plus

1 029,00 zł brutto

-120,00 zł

1 149,00 zł brutto

 • Mirage Grey
 • Sepia Black
 • Peach Pink
 • Leaf Green
 • Cozy Beige

Więcej informacji

cybex

Cloud T jest kompatybilny z bazą Z2 oraz bazą T. Fotelik samochodowy CYBEX Cloud T i-Size Plus jest odpowiedni od urodzenia, zapewniając zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo rosnącemu dziecku do około 24 miesiąca życia. W połączeniu z bazą T lub bazą Z2 (sprzedawana oddzielnie) możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z rozkładanej pozycji w samochodzie, zapewniającej komfortową jazdę za każdym razem.

Dodatkowo, obracając fotelik samochodowy dla niemowląt w kierunku drzwi samochodu, wkładanie i wyjmowanie malucha jest łatwe dzięki jego obrotowi o 180 stopni. Innowacyjny system odchylania jednocześnie spłaszcza oparcie i  podnóżek, zapewniając ergonomiczną pozycję leżącą. To czyni go jednym z najdłuższych nosidełek dostępnych na rynku. Optymalna wentylacja zapewnia przyjemną temperaturę dla Twojego malucha, niezależnie od wieku i pory roku.

Cybex Cloud T

Fotelik samochodowy Cloud T i-Size oferuje funkcje bezpieczeństwa i wyjątkową elastyczność. Może być dokładnie tym, czego szukasz podczas podróży z maluchem. Niezależnie od tego, czy są to krótkie wycieczki po mieście, czy długie przejażdżki samochodem po kraju.

Fotelik w tapicerce Plus posiada siateczkowe wkładki 3D, które poprawiają oddychalność nawet sześciokrotnie –zapewniając  chłód i komfort bez względu na pogodę. Specjalnie zaprojektowana struktura siatki 3D poprawia oddychalność nawet sześciokrotnie, zapewniając Twojemu dziecku chłód i wygodę niezależnie od pogody.

Baza T, jako podstawy systemu modułowego T-Line, można używać zarówno z Cloud T i-Size, jak i Sirona T i-Size, by zapewnić długotrwałą ochronę i wszechstronność. Montaż jest intuicyjny i łatwy dzięki wygodnym przyciskom zwalniającym ISOFIX.

Cybex Cloud T SYstem podróżny

Uwaga: Cloud T pasuje zarówno do bazy Z2, jak i do bazy T, jednak baza T pasuje tylko do serii T i nie jest kompatybilna z żadnymi innymi fotelikami samochodowymi.

 • Oddychające tkaniny
 • 25% większa ochrona przed uderzeniami bocznymi
 • Daszek przeciwsłoneczny XXL jest wykonany z tkaniny UPF50+
 • Regulowana wysokość zagłówka zapewnia 12 różnych pozycji
 • Nowy wszechstronny system wentylacji powietrza - dla optymalnego komfortu
 • Łatwo obraca się w kierunku drzwi samochodu, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie
 • Najnowszy Cloud T i-Size można również ustawić w pozycji leżącej w samochodzie
 • Rośnie wraz z dzieckiem od urodzenia do około 24 miesiąca życia (45-87 cm) + uprząż automatycznie dopasowuje się, gdy przesuwasz zagłówek lub odchylasz siedzisko
 • Płynny obrót o 180° umożliwia rodzicom obrócenie fotelika w stronę drzwi jednym ruchem

Cybex Cloud T

W zestawie z wyjmowaną wkładką dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję leżącą dla noworodków lub mniejszych wcześniaków. Wkładka minimalizuje ryzyko przechylenia się główki dziecka do przodu podczas snu, co sprzyja przyjmowaniu bezpieczniejszej pozycji do spania + zmniejsza ewentualne trudności w oddychaniu. W miarę jak Twoje dziecko rośnie, wkładkę dla noworodka można usunąć, gdy maluch przekroczy 60 cm wzrostu.

Opis

Waga 4,5 kg
Wysokość 38 - 60 cm
Długość 64,5 cm
Szerokość 44 cm

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART