Cybex Sirona T i-Size Plus

1 649,00 zł brutto

  • Sepia Black (Plus)
  • Mirage Grey (Plus)
  • Nautical Blue (Plus)
  • Peach Pink (Plus)
  • Cozy Beige (Plus)

Więcej informacji

cybex

Sirona T i-Size jest kompatybilna z bazą Z, bazą Z2 oraz bazą T. Fotelik samochodowy CYBEX Sirona T i-Size w wersji Plus to idealny towarzysz dla Ciebie i Twojego malucha, który zabierze Cię w przyjemną, bezpieczną i wygodną podróż. Zarówno pozycja tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy zapewnia niezrównany poziom bezpieczeństwa, a zintegrowana liniowa ochrona przed uderzeniem bocznym zapewnia dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Płynny mechanizm obrotu jedną ręką umożliwia również płynne przechodzenie między dwiema pozycjami. Odchylenie do pozycji leżącej można również łatwo wykonać jedną ręką, mając jednocześnie jedną rękę wolną. W połączeniu z bazą Isofix T (sprzedawana oddzielnie) ten fotelik samochodowy odsuwa wszystkie Twoje zmartwienia, dzięki czemu możesz skupić się na cieszeniu każdą podróżą z maluchem w komforcie i bezpieczeństwie.

Wszechstronny system wentylacji w Sirona T i-Size PLUS

Oddychające materiały Sirona T i-Size zapewniają dziecku chłód - wersja materiału Plus ma jeszcze lepszy przepływ powietrza dzięki siateczce 3D, która zwiększa przewiewność nawet sześciokrotnie (w porównaniu do zwykłej tkaniny). Linia Plus posiada też budkę przeciwsłoneczną z siateczkowymi wkładkami, aby chłodzić i chronić dziecko. Cyrkulacja powietrza + komfort są dodatkowo wzmocnione dzięki specjalnie zaprojektowanej strukturze siatki 3D, która zwiększa oddychalność

Cybex Sirona T z daszkiem

O 50% większe bezpieczeństwo

Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa (w porównaniu z tym samym fotelikiem montowanym przodem do kierunku jazdy; wyniki testów według kryteriów ADAC z 2022 r.) - Sirona T i-Size zapewnia doskonałą ochronę w obu kierunkach jazdy w razie wypadku.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Z Sirona T i-Size możesz bez wysiłku wkładać i wyjmować malucha, dzięki obracaniu się o 360°, które płynnie obraca się w kierunku drzwi samochodu. Pozycja tyłem do kierunku jazdy jest obowiązkowa przez co najmniej pierwsze 15 miesięcy (do wzrostu 76 cm). Potem możesz wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy lub obrócić je przodem dla większej wygody.

Fotelik Sirona T


Sirona T i-Size zawiera wyjmowaną wkładkę dla noworodka, która zapewnia prawie płaską pozycję leżącą, umożliwiając korzystanie z fotelika samochodowego od urodzenia w pozycji tyłem do kierunku jazdy

Sirona t pozycja leżąca

  • Małe magnesy znajdują się po obu stronach Sirona T i-Size, umożliwiając przymocowanie metalowych części pasów, utrzymując je z dala, co ułatwia wsiadanie.
  • Pięć pozycji pochylenia Sirona T i-Size można łatwo regulować jedną ręką, mając drugą rękę wolną. Ta funkcja działa zarówno w pozycji skierowanej tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.
  • 25% większa ochrona przed uderzeniem bocznym - Sirona T i-Size jest wyposażony w sprawdzony liniowy system ochrony przed uderzeniem bocznym (L.S.P.), który zwiększa bezpieczeństwo w razie wypadku. Aktywuj L.S.P po stronie fotelika samochodowego najbliżej drzwi, wraz z amortyzującą skorupą fotelika, rozszerzona ochrona boczna zmniejsza początkowe siły uderzenia nawet o 25%. W razie potrzeby L.S.P. System można łatwo schować w przypadku ograniczonej przestrzeni w samochodzie
  • Od urodzenia do ok. 4 lata
  • Opcjonalna intuicyjna baza ISOFIX T

Fotelik Cybex Sirona T obrotowa

Opis

Waga 15 kg
Wysokość 68 cm
Długość 71,5 cm
Szerokość 43 cm

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART