Britax Dualfix 3 i-Size

1 299,00 zł brutto

Więcej informacji

britax

DUALFIX 3 i-SIZE to idealny model fotelika po BABY-SAFE 5Z lub innym nosidełku. Łatwo wpinany w bazę FLEX BASE 5Z (dostępna tutaj), zapewnia doskonałą ochronę i ogromny komfort podczas każdej podróży aż do 4 roku życia dziecka. DUALFIX 3 i-SIZE spełnia standardy i-Size i zapewnia bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo i komfort na długie lata

Fotelik DUALFIX 3 i-SIZE jest odpowiedni dla dzieci w wieku od trzech miesięcy do czterech lat, dostosowując się do potrzeb i chroniąc rosnące dziecko. Zapewnia zarówno opcje montowania tyłem do kierunku jazdy, jak i przodem do kierunku jazdy, gdy dziecko podrośnie, a zmiana jest szybka i łatwa. Dla maksymalnego komfortu małego podróżnika, siedzisko można regulować do sześciu ergonomicznych pozycji odchylenia.

Britax Roemer Dualfix 3 i-size

360 stopni obrotu

Dzięki funkcji obrotu bazy w stronę drzwi dziecko można łatwo włożyć do fotelika i przypiąć je. Mimo, że zalecamy przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy jak najdłużej, kiedy nadejdzie moment zmiany kierunku jazdy, przebiega ona szybko i łatwo. Proste przełączanie przycisku na dole bazy umożliwia również obrót siedziska o pełne 360 stopni.

System ochrony bocznej SICT

Kolizje boczne, to jedne z najbardziej niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Uderzenie w bok samochodu wytwarza siły szczególne niebezpieczne dla delikatnej głowy i szyi dziecka. Zintegrowany system ochrony bocznej SICT przejmuje znaczną część energii powstałą w tracie kolizji bocznej. 

Zagłówek typu V

Zagłówek w kształcie litery V został zaprojektowany tak, aby utrzymać pod kontrolą ruchy głowy dziecka. Zapewnia optymalną ochronę w przypadku uderzenia bocznego, jednocześnie zapewniając komfort podczas jazdy. Dodatkowo zagłówek i pasy można łatwo regulować z przodu, aby dostosować do wzrostu dziecka.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Według nas 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono bezpiecznie przypięte pasami wewnątrz ochronnej skorupy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozkładają siły zderzenia na pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa na biodrach i miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione ze wszystkich stron.

Miękkie ochraniacze klatki piersiowej

Nowe miękkie ochraniacze klatki piersiowej wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej dziecka. Pomagają one ograniczyć ruchy dziecka w razie zderzenia i zapewniają większy komfort podczas korzystania z pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. Ponadto można je łatwo zdjąć do czyszczenia bez konieczności odpinania pasów.

Britax-Romer Dualfix iSense i-Size

Opis

Waga 5.2 kg
Wysokość 59.4 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 46.5 cm
Wiek 3 miesięcy - 4 lat
Udźwig 18kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART