Cybex Cloud Z + Baza Z

Cybex, Niemcy

W zestawie:

  • Fotelik Cybex Cloud Z w wybranym kolorze

  • Baza Z

  • SensorSafe

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę,

1 599,00 zł brutto

-991,00 zł

2 590,00 zł brutto

  • Mountain Blue PLUS
  • Soho Grey PLUS

Więcej informacji

cybex

Promocja! Do każdego zakupionego fotelika Cybex Cloud Z dodajemy SensorSafe GRATIS!

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size w zestawie z bazą Z  oferuje innowacyjną, prawie płaską pozycję leżącą, która zmniejsza ryzyko problemów z oddychaniem u noworodków poza samochodem. Posiada również automatycznie regulowany zagłówek, który rośnie wraz z dzieckiem i zmienia kąt siedzenia, zapewniając więcej miejsca i komfortu. Możesz używać fotelika Cloud Z i-Size na wózku spacerowym, po prostu dołączając adaptery do fotelika samochodowego (sprzedawane osobno).

BEZPIECZEŃSTWO
Możesz bezpiecznie przewozić swoje dziecko w foteliku Cybex Cloud Z i-Size. System ochrony bocznej (L.S.P.) w połączeniu z absorbującą skorupą zapewnia zmniejszenie siły uderzenia bocznego o 25%. L.S.P. system to szara zakładka z boku, którą można rozłożyć, aby zmniejszyć odległość między siedzeniem samochodu a drzwiami.

Cybex Cloud Z 2020 I-Size LSP

INSTALACJA W SAMOCHODZIE
Fotelik dziecięcy Cybex Cloud Z i-Size najlepiej zainstalować z bazą Cybex Z (w zestawie). W połączeniu z tą bazą fotelik samochodowy spełnia rygorystyczny standard bezpieczeństwa i-Size. Fotelik samochodowy można również przymocować za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. W obu przypadkach używasz fotelika samochodowego tyłem do kierunku jazdy.

KOMFORT
Fotelik samochodowy wyróżnia się pod względem komfortu. Gdy nie używasz fotelika samochodowego w samochodzie, możesz wyregulować oparcie fotelika jedną ręką, aby Twoje dziecko mogło leżeć w ergonomicznej, płaskiej pozycji. Idealny, gdy używasz fotelika samochodowego w połączeniu z wózkiem! Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna XXL chroni dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wnętrze fotelika wykonane jest z miękkiego materiału, a na zewnątrz stylowy, trwały materiał.

Cybex Cloud Z 2020 i-Size

ŁATWOŚĆ UŻYCIA
Cybex Cloud Z i-Size
jest szczególnie łatwy w użyciu. Kiedy fotelik dziecięcy jest przymocowany do odpowiedniej bazy Z, może obrócić się w kierunku drzwi, dzięki czemu można łatwo włożyć lub wyjąć dziecko. Zagłówek i pasy rosną wraz z dzieckiem w 11 pozycjach.

Cybex Cloud Z 2020 i-Size

Cybex Baza Z

CYBEX Baza Z zapewnia bezpieczny i łatwy sposób montażu fotelika samochodowego. Montaż za pomocą jednego kliknięcia sprawia, że podstawa Z jest szybka i łatwa w użyciu, a wskaźniki bezpieczeństwa na punktach isofix dają pewność, że podstawa jest za każdym razem prawidłowo zamontowana.

Fotelik Cybex Cloud Z i-Size uzyskał pozytywne oceny:

Cybex Cloud Z i-Size ADAC

Cybex Cloud Z i-Size OMTC

Cybex Cloud Z i-Size TSC

Opis

Waga 4.8kg
Wysokość 38cm
Długość 67cm
Szerokość 44cm
Wiek od urodzenia do ok. 18 m-cy
Czyszczenie Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30 stopni
Udźwig 13kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART