Britax KIDFIX i-SIZE

1 149,00 zł brutto

Więcej informacji

britax

Nowy KIDFIX i-SIZE został zaprojektowany i certyfikowany według nowego standardu i-Size, co czyni go najbezpieczniejszym* KIDFIXem w historii. Każdy element fotelika został opracowany z myślą o maksymalnej ochronie. Sprawdzone technologie XP-PAD, SICT i SecureGuard, w połączeniu z zaprojektowanym na nowo siedziskiem o optymalnej wytrzymałości podczas zderzenia, zapewniają kompleksową ochronę.

Najwyższy poziom ochrony

Nowy KIDFIX i-SIZE został zaprojektowany i certyfikowany według nowego standardu i-Size, co czyni go najbezpieczniejszym* KIDFIXem w historii. Każdy element fotelika został opracowany z myślą o maksymalnej ochronie. Sprawdzone technologie XP-PAD, SICT i SecureGuard, w połączeniu z zaprojektowanym na nowo siedziskiem o optymalnej wytrzymałości podczas zderzenia, zapewniają kompleksową ochronę. * Najbezpieczniejszy KIDFIX w historii podczas testów wewnętrznych Britax Römer 2021

britax kidfix i-size

Komfort i praktyczność u podstaw

KIDFIX i-SIZE posiada komfort i praktyczność w standardzie. Dobrze wyściełane miękkie poszewki z tkaniny i precyzyjnie umieszczone otwory wentylacyjne w skorupie zapewniają dziecku komfort nawet podczas długiej podróży. Smukła konstrukcja pozwala na zamontowanie trzech fotelików KIDFIX i-SIZE na tylnej kanapie w większości samochodów, a oznaczenia na zagłówku pomagają rodzicom w dopasowaniu wysokości zagłówka podczas każdej podróży.

Zrównoważona Jakość - dbamy o świat, w którym rosną nasze dzieci

Rozsądnie zaprojektowany KIDFIX i-SIZE waży o około 1.3 kg mniej, niż jego poprzednik. KIDFIX i-SIZE jest produkowany w naszej fabryce w Niemczech - co skraca trasy transportu oraz minimalizuje wpływ na środowisko. Zastąpiliśmy również nasze opakowania zrównoważonymi opcjami: KIDFIX i-SIZE jest pakowany w torby pochodzenia roślinnego oraz kartony z recyklingu pochodzące z odpowiedzialnych źródeł. Nawet metki z informacjami o produkcie są biodegradowalne, dzięki czemu nie dostają się do ekosystemu żadne mikro plastiki.

Codzienna funkcjonalność

Wąska konstrukcja fotelika daje możliwość zainstalowania trzech fotelików na tylnej kanapie w większości samochodów, podczas gdy oznaczenia na zagłówku pomagają rodzicom znaleźć odpowiednią wysokość zagłówka za każdym razem.

Zrównoważona przyszłość

Inteligentnie zaprojektowany KIDFIX i-SIZE waży około 1.3kg mniej, niż jego poprzednik oraz został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech - co wiąże się z krótszym transportem oraz minimalizuje wpływ na środowisko.

  • Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych – SICT
  • SecureGuard
  • Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek
  • Wentylacja powietrza
  • Trzy foteliki w jednym rzędzie - smukła i kompaktowa konstrukcja fotelika daje możliwość zamontowania trzech foteli na tylnej kanapie w większości samochodów
  • Zdejmowany pokrowiec
  • Ochrona fotelika z wysokim oparciem
  • Zaprojektowane na nowo siedzisko o optymalnej wytrzymałości podczas zderzenia
  • Wyjątkowa ochrona karku i głowy

britax kidfix i-size

Opis

Waga 6.7kg
Wysokość 63-83 cm
Szerokość 48 cm
Głębokość 42 cm
Wiek 3.5 lat - 12 lat
Udźwig 36kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART