Britax Baby Safe iSense i-Size

1 069,00 zł brutto

Więcej informacji

britax

Britax-Romer Baby Safe iSense to fotelik dla najmłodszych stanowiący cześć innowacyjnego modularnego zestawu, wyposażonego w rozwiązania, których próżno szukać wśród produktów konkurencji. Rozbudowany system oświetlania na zawsze odmieni spojrzenie na komfort i bezpieczeństwo fotelików samochodowych. Zestaw świateł nie tylko pomoże rozświetlić drogę do domu, ale również poprawi Twoją widoczność podczas wysiadania na nieoświetlonym parkingu. Baby Safe iSense możesz zamontować za pomocą trzypunktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa, jednak użycie modularnej, obrotowej bazy zdecydowanie poszerzy możliwości regulacji fotelika oraz ułatwi codzienne zabezpieczanie Twojego dziecka przed podróżą.

Innowacyjny system oświetlenia siedziska

Niemal każde dziecko czuje dyskomfort, przebywając w ciemności uniemożliwiającej kontakt wzrokowy z rodzicem. Lampy LED umieszczone nad główką małego pasażera emitują delikatne światło, które pozwoli maluszkowi czuć się bezpiecznie.

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size

Rozświetlona droga

Kolejna para oświetlenia, umieszczona w dolnej części fotelika ułatwi nam jego wpięcie w bazę oraz rozświetli drogę do domu podczas ciemnych zimowych wieczorów. Odbijające się od ziemi światło, pozwoli dostrzec niebezpieczne oblodzenie na chodniku i schodach.

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size

Rozbudowany system regulacji pochyłu

Decydując się na zakup Baby Safe iSense wraz z bazą ISOFIX Flex Base iSense zyskujemy możliwość zmiany pochylenia fotelika. Dzięki temu bez trudu dopasujemy łupinkę do aktualnych preferencji małego pasażera oraz odciążymy jego jednostajnie napięte mięśnie podczas długiej podróży (baza nie wchodzi w skład niniejszej oferty i należy ją zakupić osobno).

Obrót fotelika na bazie

Łupinka umieszczona na bazie Flex Base iSense posiada możliwość obrotu w dowolnym kierunku. Dzięki temu zabezpieczanie pasażera przed podróżą stanie się dużo łatwiejsze.

Zgodny z i-Size

Dzięki zgodności z normą i-Size, Baby Safe iSense dobierany jest na podstawie wzrostu dziecka, pozwala to na lepsze dopasowanie fotelika do sylwetki pasażera. Fotelik spełniający wymogi i-Size musi posiadać rozbudowany system ochrony głowy pasażera oraz możliwość montażu za pomocą systemu ISOFIX.

Budka z filtrem UPF 50+

Delikatna skóra dziecka, jest szczególnie wrażliwa na słoneczne promieniowanie. Dlatego Baby Safe iSense został wyposażony w rozkładaną budkę z najwyższej jakości filtrem chroniącym przed szkodliwymi promieniami UV.

Łatwe utrzymanie czystości

Podróżowanie to mnóstwo dobrej zabawy przy której łatwo się pobrudzić. Na szczęście fotelik marki Britax Romer został wyposażony w wysokiej jakości tapicerkę, którą łatwo ściągniesz i wypierzesz.

Część systemu modularnego

Flex Base iSense została zaprojektowana, by pasować do fotelików z dwóch grup wagowych. Dlatego, gdy Twoje dziecko wyrośnie z Britax-Romer Baby Safe iSense wystarczy zakupić obrotowy fotelik Dualfix iSense, by cieszyć się najwyższym poziomem komfortu i bezpieczeństwa przez kolejne lata.

Britax-Romer Baby Safe iSense i-Size

Opis

Waga 4.8kg
Wysokość 58 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 67 cm
Wiek od urodzenia do ok. 15 miesiąca
Udźwig 13kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART