Adapter Insafe do pasów dla ciężarnych

Insafe, Korea Południowa

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Logo Insafe

Zadaniem adaptera INSAFE jest poprowadzenie biodrowego pasa bezpieczeństwa w taki sposób, aby nie przebiegał on przez brzuch kobiety w ciąży. 

Eliminuje niebezpieczeństwo zbyt dużego ucisku pasa bezpieczeństwa na brzuch kobiety ciężarnej, podczas nagłego hamowania lub kolizji drogowej. Zastosowanie adaptera do pasów dla ciężarnych zmniejsza ryzyko obrażeń nienarodzonego dziecka, jeśli dojdzie do wypadku samochodowego.

Adapter INSAFE zapobiega tendencji przesuwania się pasa w górę, w stronę środkowej części brzucha i dalej w stronę klatki piersiowej. Dzięki temu w trakcie zderzenia zapobiega niebezpiecznemu zjawisku zwanego "nurkowaniem", polegającym na wsuwania się pasażera pod pas biodrowy.

Dzięki zastosowaniu adaptera do pasów dla ciężarnych pas nie uwiera i nie uciska brzucha oraz nie trzeba go stale poprawiać, co w rezultacie zapewnia przyszłej mamie komfort podróżowania samochodem. Adapter do pasów warto stosować od ok. 3 miesiąca lub w przypadku widocznej ciąży, aż do rozwiązania. Może być stosowany również przez osoby z otyłością brzuszną, osoby po operacji żołądka lub brzucha, a także po cięciu cesarskim.

Insafe adaptery dla kobiet w ciąży

INSAFE SEATBELT GUIDE to produkt wysokiej jakości. Został w całości zaprojektowany i wykonany w Korei Południowej – kraju słynącym z zaawansowanych technologii. Baza adaptera do pasów wykonana jest ze stali nierdzewnej o grubości 6,4 mm, pokrytej miękką gumą. Adapter nie posiada żadnych ostrych krawędzi - całość została tak zaprojektowana, aby jego użytkowanie było bezpieczne i ergonomiczne. Projekt stworzenia INSAFE SEATBELT GUIDE zrealizowany został przy wsparciu rządowej organizacji Seoul Business Agency. Instytut Badań i Testów FITI w Seulu przeprowadził testy wytrzymałościowe pasa i klamry zaciskowej. Wykonane zostały również testy na niepalność, zawartość ciężkich metali i substancji szkodliwych (PBB, PBDE). W laboratorium TÜV SÜD, przeprowadzone zostały badania dynamiczne adaptera pod kątem zgodności z europejską normą bezpieczeństwa ECE R16.

 • Zmniejsza ryzyko obrażeń nienarodzonego dziecka
 • Zapewnia przyszłej mamie komfort podróżowania samochodem
 • Uniwersalny. Pasuje do większości modeli samochodów
 • Można go montować na przednich i tylnych siedzeniach samochodu*
 • Opatentowany i testowany
 • Wysoka jakość wykonania. Adapter zaprojektowany i wyprodukowany w Korei Południowej
 • Montaż w samochodzie jest wyjątkowo prosty i szybki
 • Jest niewielkich rozmiarów, łatwo zmieści się do torebki
 • Waży tylko 490 gramów
 • Wszystkie elementy adaptera objęte są 2 letnią gwarancją
 • Wymiary bazy 19 x 6 x 4 cm

Adapter INSAFE można zamontować tylko na:

 • przednich siedzeniach samochodowych posiadających szczelinę pomiędzy siedziskiem i oparciem (większość samochodów),
 • tylnych, pojedynczych siedzeniach samochodowych posiadających szczelinę pomiędzy siedziskiem i oparciem (busy, vany, niektóre samochody osobowe),
 • tylnej kanapie samochodowej z możliwością odchylenia siedziska do przodu (głównie kombi, vany i busy).

Instrukcja zakładania adapter insafe

Opis

Kolor Zielony
Waga 490g
Długość długość pasa: 145cm
Skład Stal nierdzewna, Poliamid, Guma

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART