GB Convy Fix KOLORY

GB, Niemcy

Firma GB jest producentem fotelików samochodowych i akcesoriów dla dzieci. Jest to jedna z największych i najbardziej znanych firm w dziedzinie fotelików dziecięcych i wózków. W 2014 roku połączył się z Cybex, z którym jest obecnie jednym z wiodących producentów produktów dla dzieci i młodzieży.

Więcej szczegółów

1 449,00 zł brutto

Więcej informacji

GB Convy Fix to połączenie innowacyjności i funkcjonalności, idealne dla współczesnych rodziców. Fotelik samochodowy gb Convy-Fix ma również świetny stosunek jakości do ceny, ponieważ jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok. 7 lat. Korzystając ze sprytnych pomysłów i technologii, gb wdrożył systemy, które pomogą chronić Twoje maleństwo w razie wypadku.

JEDEN FOTELIK NA 7 LAT
Fotelik, które rośnie wraz z twoim dzieckiem, Convy-Fix ​​ma możliwość rozwoju wraz z dzieckiem przez pierwsze 7 lat jego życia. Przez pierwsze 4 lata tyłem do kierunku jazdy i 3 lata przodem. Convy-Fix ​​oferuje długie użytkowanie i najwyższy komfort dla dzieci i rodziców.

SKORUPA POCHŁANIAJĄCA ENERGIĘ
W połączeniu ze zintegrowanym systemem LSP pochłania energię uderzenia, kieruję energię z dala od dziecka i minimalizuje wstrząs.

SYSTEM ISOFIX
Convy-Fix ​​wyposażony w Isofix - to funkcja bezpieczeństwa, która wspiera łatwą i bezpieczną instalację oraz zapewnia dodatkową stabilność. W połączeniu ze stopą podporową zapobiega się niebezpiecznemu obrotowi fotelika w razie wypadku. Obie funkcje zapewniają wizualne ostrzeżenie, jeśli nie jest zainstalowane lub nie zostało poprawnie zainstalowane. Pomaga to w prawidłowym użytkowaniu siedzenia.

FUNKCJA ODCHYLANIA JEDNĄ RĘKĄ
Inteligentne ustawienie jedną ręką pozwala rodzicom łatwo dopasować Convy-Fix ​​do jednej z 6 różnych pozycji, pozostawiając jedną rękę wolną. Ta funkcja zapewnia maksymalny komfort dla dziecka i rodzica i może być używana zarówno w pozycji tyłem do kierunku jazdy jak i przodem.

WKŁADKA DLA NOWORODKA
W wieku do 3 miesięcy (lub 60 cm) wkładka dla noworodka zapewnia wygodną i bezpieczną pozycję dla najmłodszych.

GB Convy Fix

KONTROLA PASÓW 
Wraz ze wzrostem masy i rozmiarów oraz dopasowaniem zagłówka do potrzeb dziecka, możesz w odpowiednim momencie przełączyć się z 5-punktowego systemu pasów na 3-punktowy pas pojazdu.

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ
Zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym jest podstawową funkcją bezpieczeństwa Convy-Fix. Po rozłożeniu po stronie drzwi, system LSP zapewnia dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Siły zderzenia bocznego są zmniejszone o ok. 25% rozłożonego LSP w połączeniu z pochłaniającą energię skorupą na siedzeniu. (W porównaniu do tego samego siedzenia ze złożonym LSP.)

ER-TECH
Technologia redukcji energii Convy-Fix ​​zapewnia Twojemu dziecku dodatkową ochronę w przypadku zderzenia czołowego. Ta zaawansowana technologia bezpieczeństwa zmniejszająca siły działające na szyję dziecka podczas wypadku o około 20%.

  • Zainstaluj bezpiecznie w kilka sekund dzięki złączom ISOFIX
  • Dłuższe bezpieczeństwo, świetny stosunek jakości do ceny
  • Ochrona przed uderzeniem bocznym dla dodatkowego bezpieczeństwa
  • Noga wspierająca dla większej stabilności
  • Wiele pozycji leżących dla wygody najmłodszych
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech
  • Pokrowce z tkaniny można prać w pralce w 30 stopniach
  • Kompatybilny z większością samochodów, pełna lista znajduje się na stronie gb

Fotelik GB Vaya 2 i-Size dostępny od lutego 2020

Opis

Waga 14,5kg
Wysokość 64cm
Długość 72cm
Szerokość 44cm
Wiek 0-7 lat
Udźwig 25kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART