Fotelik GB Vaya 2 i-Size

Czekamy na dostawę,

1 979,00 zł brutto

Więcej informacji

gb

Vaya 2 i-Size to najnowszy fotelik samochodowy w linii gb Platinum oferujący najwyższe funkcje bezpieczeństwa, technologie i wyjątkowy design, a system obrotowy 360° pozwala na prostą zmianę pozycji. Fotelik zapewnia komfortowe podróżowanie do 105 cm wzrostu (ok. 4 lat).

MECHANIZM ROTACYJNY 360
Mechanizm obrotu o 360 ° ułatwia wsiadanie i wysiadanie z samochodu, ponieważ fotelik można obrócić w stronę drzwi. Zapobiega to bólom pleców u rodziców i promuje niezależność dziecka.

GB Vaya 2 i-size

SKORUPA POCHŁANIAJĄCA ENERGIĘ
Absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.

SYSTEM ISOFIX
Łatwy w użyciu system ISOFIX „One-Click” oznacza, że ​​montaż fotela nie będzie już kłopotliwy. Nieprawidłowy montaż siedzenia jest prawie niemożliwy.

FUNKCJA ODCHYLANIA JEDNĄ RĘKĄ
Funkcja rozkładania jedną ręką zapewnia maksymalny komfort i spokojny sen podczas długich przejażdżek samochodem. Fotelik oferuje pięć pozycji rozkładania, gdy skierowany jest tyłem do kierunku jazdy. Trzy pozycje, gdy skierowany jest do przodu.

12-STOPNIOWA REGULACJA ZAGŁÓWKA
Zagłówek z 12-stopniową regulacją wysokości i zintegrowanymi prowadnicami pasów - ochrona, która rośnie wraz z dzieckiem.

KLIPSY MAGNETYCZNE Zapinanie dziecka na siedzeniu jest znacznie łatwiejsze - klipsy magnetyczne utrzymują paski uprzęży pod ręką.

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ
Zintegrowany system ochrony przed uderzeniem bocznym (system L.S.P.). Vaya i-Size zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego. L.S.P.

GB Vaya 2 i-size

ER-TECH
Technologia redukcji energii zmniejsza siły działające na szyję podczas zderzenia czołowego. ER-Tech skierowana do przodu jest aktywowana, gdy siły osiągają maksymalne uderzenie w zderzeniu czołowym: zagłówek zsuwa się, stopniowo ograniczając ekspozycję szyi na siły uderzenia, a następnie blokuje się na swoim miejscu.

KONTROLA KIERUNKU JAZDY
Kontrola kierunku jazdy uniemożliwia dzieciom podróżowanie przodem do kierunku jazdy przed 16 miesiącem życia i wzrostem 76 cm.

 • i-Size ECE R-129
 • 3 lata gwarancji
 • Mechanizm obrotowy 360
 • Skorupa pochłaniająca energię
 • Zapinki magnetyczne
 • Maksymalna waga to 18 kg
 • Instalacja ISOFIX za pomocą jednego kliknięcia
 • Funkcja odchylania jedną ręką
 • Wykonany z super miękkich tkanin
 • Używaj od urodzenia do około 4 lat
 • 12-pozycyjny zagłówek z regulacją wysokości
 • Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech
 • Zintegrowany liniowy system ochrony przed uderzeniem bocznym
 • Pokrowce z tkaniny można prać w pralce w 30 stopniach
 • Kompatybilny z większością samochodów, pełna lista znajduje się na stronie gb

SensorSafe - przeczytaj nasz artykuł tutaj o SensorSafe!

Nowy system gb Sensorsafe zapewnia spokój ducha, zapewniając dziecku najwyższe bezpieczeństwo. GB łączy inteligentną technologię i inteligentny design z wprowadzeniem SensorSafe: unikalny system monitorowania dziecka, który zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka, jest zawsze Twoim priorytetem. Dostępny dla kilku fotelików samochodowych Platinum i Gold i-Size, klips SensorSafe przymocowany do systemu uprzęży, przez cały czas informuje Cię o bezpieczeństwie i zdrowiu siedzącego dziecka.

Fotelik GB Vaya 2 i-Size dostępny od lutego 2020

GB Vaya 2 i-size

Opis

Wiek 0-4 lat
Udźwig 18kg

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART