Fotelik Cybex Solution Z I-Fix Plus

Ostatnie egzemplarze!

1 149,00 zł brutto

 • Khaki Green

Więcej informacji

cybex

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-Fix Plus 2020 został zaprojektowany tak, aby rosnąć wraz z Twoim maluchem od 3 do 12 lat i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb. Solution Z Fix został wykonany z nowych uroczych tkanin, jest wyjątkowo miękki i wygodny dla Twojego maleństwa.

AUTOMATYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI I SZEROKOŚCI
Większość dzieci osiąga 55% swojego wzrostu w wieku 3 lat, a w wieku 12 lat osiągają 89% swojego wzrostu. Powoduje to średnią stopę wzrostu 60 cm w okresie użytkowania fotelika samochodowego.

ROŚNIE WRAZ Z DZIECKIEM
Oferuje 12 pozycji regulacji szerokości i wysokości, aby spełnić indywidualne wymagania dotyczące przestrzeni dla Twojego dziecka. Inteligentna obsługa jedną ręką ułatwia rodzicom szybką i łatwą regulację.

ZOPTYMALIZOWANA OCHRONA BOCZNA PRZED UDERZENIEM
Zoptymalizowany system ochrony przed uderzeniem bocznym pochłania energię uderzenia na bardzo wczesnym etapie. L.S.P. System Plus Solution Z-Fix oferuje zwiększone bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego. Zmniejsza siłę uderzenia bocznego w połączeniu z skorupą pochłaniającą energię o około 25%.

Cybex Solution Z-fix

SYSTEM WENTYLACJI
Zintegrowany system wentylacji Solution Z-Fix Plus zapewnia dziecku komfortową temperaturę podróżowania nawet w upalne dni. Elementem składowym pakietu komfortowego Solution Z-Fix jest siatka kanałów wentylacyjnych, które biegną przez oparcie i elementy siedziska. Powietrze może przepływać przez otwory wentylacyjne pod pokrowcem i jest kierowane z dala od dziecka przez dodatkowe otwory w oparciu. Zapewnia to komfortową temperaturę siedzenia nawet w upalne dni.

Cybex Solution Z-fix

ROZKŁADANY ZAGŁÓWEK
Rozkładany zagłówek to opatentowana technologia, która zapobiega przechylaniu się głowy dziecka do przodu podczas snu. Zapewnia to, że głowa twoich maluchów pozostaje w strefie bezpieczeństwa przez cały czas. Solution posiada opatentowany, 3-pozycyjny rozkładany zagłówek. Dzięki tej regulacji głowa dziecka jest odchylona do tyłu, co zapobiega niebezpiecznemu przechylaniu się do przodu podczas snu. Głowy i szyje dzieci są bardzo wrażliwe, ale dzięki rozwiązaniu Solution Z są chronione podczas zderzenia bocznego, ponieważ pozostaje w strefie bezpieczeństwa fotela samochodowego. Oprócz poprawy bezpieczeństwa pasywnego, opatentowany zagłówek zapewnia również wygodną pozycję do spania.

Cybex Solution Z-fix

Funkcje:

 • Tapicerka PLUS jest odporniejsza na zabrudzenia, grubsza, łatwiejsza w utrzymaniu czystośći.
 • 3 lata gwarancji
 • Używaj od 3-12 lat
 • System wentylacji
 • Rozkładane oparcie
 • Skorupa pochłaniająca energię
 • System ISOFIX Connect
 • Nakładki IsoFix w zestawie
 • Opatentowany rozkładany zagłówek
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech
 • Nowa tkanina - wysoka jakość w nowoczesnym designie
 • Automatyczna regulacja wysokości i szerokości (12 pozycji)
 • Zoptymalizowana liniowa ochrona przed uderzeniem bocznym (L.S.P. System Plus)

Opis

Wysokość 62.5cm
Długość 40.5cm
Szerokość 53cm
Waga 7.2kg
Wiek od ok. 3 do 12 lat
Czyszczenie Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART