NapUp Opaska

180,00 zł brutto

Więcej informacji

napup

Firma NapUp połączyła zespół najlepszych projektantów, ortopedów, inżynierów i rodziców.
 Tak powstało inteligentna, wyrafinowana, prosta w obsłudze opaska podtrzymująca głowę NapUp.

NapUp - opatentowana opaska z wysoką technologią w projektowaniu, wykonana z niezwykle wysokiej jakości materiałów i pełnej zgodności z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa.

- Łatwa do zamocowania
- Dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy
- Minimalny kontakt czołowy, maksymalna swoboda
- Pomyślnie przeszła wszystkie przeprowadzone testy
- Zgodność z przepisami i normami w ramach CPSIA
- Wykonana z zaawansowanych materiałów anty potnych
- Można prać w pralce
- Lekka i przenośna
- Prosta w użyciu dla rodziców i dzieci
- Odciąża kierowcę i daje rodzicom spokój psychiczny

Nigdy więcej „lecących głów" - rozwiązanie NapUp chroni głowę dziecka przed upadkiem, gdy śpią podczas jazdy. NapUp składa się z dwóch części: zagłówka, który jest przymocowywany do fotelika samochodowego i paska na czoło, który łączy się z nim. Kiedy dziecko się obudzi, pasek z czoła odchyla się nad głowę dziecka, aby mu nie przeszkadzał. Kiedy dziecko śpi, pasek głowy jest opuszczany do czoła.

NapUp Opaska

Bezpieczeństwo najważniejsze - NapUp jest w pełni zgodny z amerykańskimi i unijnymi normami bezpieczeństwa i jest pierwszym urządzeniem wspomagającym głowę, który przeszedł wiele testów zderzeniowych dotyczących bezpieczeństwa głowy, klatki piersiowej i szyi w znanym laboratorium Calspan. Lista rygorystycznych standardów obejmuje: US - FMVSS 213, US - NPRM 213 (US Side-Impact) i EU - ECER44. Materiały opaski NapUp są bardzo wysokiej jakości, wykonane z OEKO-TEX Standard 100 i są ognioodporne. Produkt zdał egzamin CPC SGS na bezpieczeństwo  jego materiałów.

Spokojna podróż - NapUp zmniejsza rozproszenie uwagi kierowcy i daje komfort psychiczny rodzicom, utrzymując dzieci w pewnej i wygodnej pozycji pionowej, gdy zasną w samochodzie. Pozwala to kierowcy skoncentrować się na prowadzeniu samochodu, a nie na nieustannym odwracaniu się, aby popchnąć dziecięcą głowę do tyłu, gdy zaśnie. NapUp wspiera głowę dziecka, równocześnie pozwala na ruch.

NapUp Opaska 1

Perfekcyjny rozmiar - NapUp został stworzony, aby łatwo można było go przymocować do wszystkich rodzajów foteli samochodowych. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwe dopasowanie paska do każdego rozmiaru głowy - NapUp rośnie wraz z dziećmi! 

NapUp Opaska 2

Zobacz również:

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART