Spis treści:

1. Szukasz najlepszego wózka wielofunkcyjnego dla wysokich rodziców?

1.1 UPPAbaby Vista V2

1.2 STOKKE Xplory X

1.3 Bugaboo Fox

1.4 Cybex Praim 4.0

1.5 Joolz Day 3

2. Salon z wózkami w Warszawie

Dla rodziców, którzy są powyżej przeciętnego wzrostu, znalezienie odpowiedniego wózka dla noworodka może być trudne; Znaleźć wózek o pożądanych funkcjach i odpowiedniej wysokości rączki. Wyżsi rodzice mogą znaleźć się zbyt wysoko, aby łatwo dosięgnąć dziecka, zmuszani są do mocnego pochylania, ciągle garbiąc się nad za niską rączką do prowadzenia, także skracając krok do tylnej osi aby unikać uderzania jej nogami. Ponieważ będziesz spędzać dużo czasu na spacerach z dzieckiem w swoim wózku, warto wypróbować kilka i dowiedzieć się, który pasuje Ci najbardziej do Twojego wzrostu. I jest rzeczą oczywistą, że wyższy rodzic często może oznaczać wysokie dziecko, dlatego ważne jest również rozważenie rozmiaru siedziska.

Szukasz najlepszego wózka wielofunkcyjnego dla wysokich rodziców?

W takim razie pozwól nam pomóc znaleźć Ci najlepszy wózek dla Ciebie i Twojego dziecka z naszym rankingiem wózków od urodzenia dla wysokich rodziców. Obecnie mamy na rynku wielki wybór wózków wielofunkcyjnych, wózki mają różne kształty, rozmiary i style. Kupując wózek, trzeba więc wziąć pod uwagę nie tylko potrzeby Twojego dziecka, ale także Twoje, zwłaszcza jeśli jesteś wysokim rodzicem. Aby pomóc Ci znaleźć wózek głęboko spacerowy, który pokochasz, przygotowaliśmy listę naszych najlepszych wózków 2w1 dla wysokich rodziców!

Na szczęście znalezienie najlepszego wózka dla wysokich rodziców jest częstym dylematem w naszym sklepie i mamy już spore doświadczenie w tym temacie, dlatego opracowaliśmy przewodnik zakupowy z naszymi najlepszymi typami. Czytaj dalej, aby odkryć najlepsze wózki dla wysokich rodziców, ich wymiary, cechy, także plusy i minusy.

1. UPPAbaby Vista V2 (wózek 2w1 cena od 4899zł)

 •          od urodzenia do 22kg (ok. 4 lata)
 •          Wymiary po złożeniu: 65,3 x 44 x 83,8 cm
 •          Maksymalna wysokość rączki: 108 cm
 •          Waga: Stelaż + siedzisko: 12,4 kg. Stelaż: 9,1 kg. Siedzisko: 3,3 kg. Gondola: 4 kg

Wózek Uppababy Vista dla wysokiej osoby

Najważniejsze cechy: Możliwość dokupienia adapterów podwyższających do gondoli czy spacerówki, co podniesie nam dziecko o dodatkowe 15cm. Wysuwana wysokość rączki, regulowana wysokość budki w spacerówce, wysokie siedzisko, wózek sam stoi po złożeniu razem z siedziskiem.

UPPAbaby Vista często jest cytowana jako świetna opcja dla wysokich rodziców. Popularna amerykańska marka oferuje solidne i dobrze zaprojektowane wózki spacerowe, które mają bardzo przemyślane funkcje. Vista może być używany od urodzenia z dołączoną gondolą i jest niezwykle wszechstronny, siedzisko mocowane jest w obu kierunkach, a jak pojawi się na świecie drugie dziecko, wózek Vista można używać jako podwójny, wczepiając na stelaż naszą gondolę i spacerówkę na raz. Jego wysokie referencje rodzicielskie obejmują teleskopową kierownicę, która rozciąga się o 12cm dając 108cm wysokości rączki. To nie jest najwyższa wysokość uchwytu dla rodzica, ale Vista ma dodatkową zaletę dla wysokich rodziców w postaci osi z wysokim tylnym kołem i dużo wyżej niż standardowa wysokość poprzecznej ośki, więc dużo łatwiej jest pchać długimi nogami.

Spacerówka dla malucha ma również regulowany daszek, aby pomieścić rosnące dziecko i siedzi wysoko nad ziemią (około 59 cm), co jest idealne dla wyższych rodziców do interakcji z maluchem - sprawia, że ​​wkładanie i zapinanie pasów jet też o wiele łatwiejsze niż, gdy musi się tak daleko zginać. Warto też wspomnieć o masywnym koszu, który jest bardzo pomocny, gdy jesteś poza domem.

2. STOKKE Xplory X (wózek 2w1 cena od 4899zł)

 •          od urodzenia do 22kg (ok. 4 lata)
 •          Maksymalna wysokość rączki: 123 cm   
 •          Wymiary po złożeniu: 105 x 47,5 x 51 cm
 •          Waga: Stelaż + siedzisko 12,8 kg

Wózek Stokke Xplory dla wysokiej osoby

Najważniejsze cechy: Gondola/ Siedzisko z regulacją wysokości, regulowany uchwyt do prowadzenia wózka (zarówno wysokość jak i kąt), wyjmowana torba dolna do przechowywania- nie ma potrzeby opróżniania kosza przed złożeniem wózka, duża głęboka spacerówka.

Innowacyjna marka STOKKE to przede wszystkim możliwość regulacji. Możesz zmienić wysokość siedziska do wielu pozycji, aby zbliżyć malucha do Ciebie. To robi wielką różnicę, ponieważ nie musisz się ciągle schylać, aby wejść w interakcję z dzieckiem, a także oznacza, że obniżając do samego dołu, dziecko jest na wysokości stołu, i Twój wózek ​​Xplory X, może służyć jako krzesełko do karmienia, gdy jesteś poza domem. Kierownica jest również wszechstronnie regulowana, możesz zmienić zarówno wysokość (do bezkonkurencyjnej wysokości 123cm) i kąt nachylenia drążka - świetny do znalezienia idealnej pozycji do pchania wózka. Wózek wielofunkcyjny Xplory radzi sobie również z innym wysokim wyzwaniem dla rodziców: z dłuższym krokiem, wysocy ludzie często kopią tył podwozia, wózek Xplory X ma jednak podniesioną oś tylnego koła, więc nigdy nie będzie Ci ona przeszkadzać.

3. Bugaboo Fox (wózek 2w1 cena od 5999zł)

 •          od urodzenia do 22kg (ok. 4 lata)
 •          Maksymalna wysokość rączki: 108,5 cm
 •          Wymiary po złożeniu: 46 x 60 x 88cm
 •          Waga: Stelaż + siedzisko 9,9 kg

Wózek Bugaboo Fox dla wysokiego rodzica

Kluczowe cechy: Centralne zawieszenie, wielka gondola, wysokie umiejscowienie siedziska, samostojący po złożeniu z gondolą lub siedziskiem, ultralekka rama, duży kosz, budki zasłaniające prawie całe dziecko

Model Bugaboo Fox 3 jest najwyższym modelem cenionej na całym świecie marki Bugaboo i jest pełen funkcji, które zapewniają płynną i wygodną jazdę i super prostą obsługę. Kultowa holenderska marka znakomicie radzi sobie z innowacjami, cały czas słuchając potrzeb rodziców, ulepsza swoje wózki i właśnie Fox 3 jako najnowsza aktualizacja swojego najwyższego modelu jest pełna nowych funkcji. Ma gładką, sprężynową amortyzację na 4 koła, świetna wysokość siedziska 59 cm, aby zapewnić łatwe życie wysokim rodzicom, regulowana do 108,5 cm kierownica. Tylna oś jest również wyższa niż u innych wózków, więc możesz chodzić pewnym krokiem. Co najlepsze, dzięki ultralekkiej aluminiowej obudowie. Wózek jest przyjazny dla użytkownika, super zwrotny i lekki, a jego złożenie jest szybkie i kompaktowe także.

4. Cybex Praim 4.0 (wózek 2w1 cena od 6849zł)

 •          od urodzenia do 22kg (ok. 4 lata)
 •          Maksymalna wysokość rączki: 108  cm
 •          Wymiary po złożeniu: 85 x 51 x 31 cm
 •          Waga: Stelaż + siedzisko 12,9 kg, sam stelaż 8,4 kg

Wózek Cybex Priam dla wysokiego rodzica

Kluczowe cechy: Wyżej osadzona przestronna gondola z wieloma przewiewami - odpowiednia do nocnego spania wielka gondola, wysokie umiejscowienie fotelika samochodowego, niestety poprzeczna ośka może przeszkadzać w dłuższych krokach.

Jeśli szukasz stylowego, funkcjonalnego i zachwycającego wózka, nie możesz się pomylić z najnowszym Cybex Priam 4.0. Aktualizacje do nowej wersji 4.0 w roku 2022 zostały starannie przemyślane i dobrze wykonane. Gondola została powiększona o 15%, a spacerówka jest luksusowa i przestronna. Ma obszerne oparcie siedzenia o wysokości 54 cm, idealne dla wyższych dzieci, a miękka wyściółka zapewnia dziecku wygodę. Chociaż wózek 2w1 PRIAM 4.0 może poważnie nadwyrężyć budżet, dla wielu będzie to wymarzony wózek, nie jest on u nas nr 1 na liście, ale na pewno można go wziąć tez pod uwagę kupując wózek dla wyższego rodzica.

5. Joolz Day 3 (wózek 2w1 cena od 4619zł)

 •          od urodzenia do 22kg (ok. 4 lata)
 •          Wymiary po złożeniu: 95 x 59 x 42 cm
 •          Maksymalna wysokość uchwytu: 110 cm
 •          Waga: Stelaż + siedzisko 13,2 kg, z gondolą +1kg, sam stelaż 9,3 kg

Wózke Joolz Day dla wysokiego rodzica

Najważniejsze cechy: Długa gondola 82cm, wysokie siedzisko, kompaktowe składanie i przechowywanie w pozycji pionowej, regulowane podnóżek spacerówki. Minusy: ciężki.

Holenderska marka Joolz ma świeże podejście do projektowania produktów dla nowoczesnego rodzica, z naciskiem na dobry design i zrównoważony rozwój. Na przykład, firma zajmuje zrównoważoną odnowioną fabrykę w Amsterdamie i sadzi drzewo w Kolumbii za każdego sprzedany wózek. Tak więc dla wyższego rodzica, który ceni sobie eko doświadczenia, to marka, na którą warto spojrzeć. Wózek wielofunkcyjny Joolz Day jest skierowany do kosmopolitycznego rodzica, który lubi wychodzić z przyjaciółmi, spędzać czas w restauracjach i parkach. Pod względem cech konstrukcyjnych dla wysokiego rodzica, ma kierownicę, która rozciąga się do 110 cm i jest pod dobrym kątem, aby utrzymać odsuniętą odległość od podwozia. Wysokość siedziska jest również dobra, oszczędzając twoje plecy od ciągłego pochylania się.

Salon z wózkami w Warszawie

Wybraliśmy dla Was jedne z najlepszych zagranicznych wózków dziecięcych z wieloma funkcjami przyjaznymi wysokim rodzicom - bardzo wysokie kierownice, sprytnie zaprojektowane tylne osie, dobrze ustawione hamulce i duże, długie siedzenia spacerówek. Wszystkie te modele, a także inne ciekawe opcje,  można obejrzeć i wypróbować u nas w salonie WÓZKI al. Solidarności 101 Warszawa. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną i pełen wybór akcesoriów do wózków. Zapraszamy serdecznie