Spis treści:

1. Lekki wózek 2w1 ranking.

2. Jaki wózek 2w1 do 2000zł?

3. Jaki wózek 2w1 wybrać?

Jako nowa lub przyszła mama lub tata masz wiele rzeczy do kupienia na swojej liście wyprawkowej, w tym znalezienie najlepszego wózka dla siebie i swojego dziecka. Ze względów bezpieczeństwa zawsze należy zwracać uwagę na maksymalną wagę i nośność wózka. Na przykład niektóre wózki mogą pomieścić tylko dzieci do 15 kg, podczas gdy inne mogą pomieścić do 22kg. Ważne jest również przyjrzenie się producentowi, na przykład nie wszystkie wózki są bezpieczne dla noworodków. W naszym sklepie oferujemy jedynie wózki najlepszych producentów wózków dziecięcych. Ceny wózków 2 w 1 mogą wahać się 2 000zł do 6 – 7 tysięcy zł, więc nasi eksperci sugerują, aby rozważyć, które funkcje wózka są potrzebne w porównaniu z funkcjami, na których najbardziej Ci zależy, aby znaleźć najlepszą proporcję wartości i użyteczność. Nasi profesjonaliści zalecają uwzględnienie następujących cech:

  • Waga: Najlepiej żeby był jak najlżejszy, ale dobra amortyzacja i wytrzymałe koła trochę muszą ważyć, należy przemyśleć gdzie wózek będzie głównie używany.

  • Koła: Pamiętaj, że kupujesz wózek do pchania, więc sprawdź koła i zawieszenie – Większe, wypełnione powietrzem opony zazwyczaj zapewniają znacznie płynniejszą jazdę niż mniejsze plastikowe kółka.

  • Regulowana rączka: Jeśli szukasz wózka dla wysokich lub niskich rodziców, teleskopową kierownicę można szybko podnosić i opuszczać na różne wysokości.

  • Gondola: zależnie od pory roku, warto zwrócić uwagę na przewiewy czy osłonięcie i wielkość, także jak zawsze waga jest też istotna, sposób składania i uchwyt do przenoszenia.

  • Odwracane siedzisko spacerówki: Niektóre wózki umożliwiają zmianę pozycji siedzenia z ustawienia tyłem do kierunku jazdy na przodem do kierunku jazdy. To ostatnie jest korzystne, gdy Twoje dziecko dorasta, dzięki czemu może bardziej angażować się w otoczenie.

  • Duży kosz pod spodem: przydaje się do przenoszenia wszystkich niezbędnych rzeczy dla dziecka, a także zakupów.

  • Duża budka: będziesz potrzebować dobrze zaprojektowanej budki, która będzie wystarczająco duża, aby zakryć Twoje dziecko przed słońcem lub wiatrem.

Aby pomóc Ci znaleźć najlepszy wózek dla noworodka lub rosnącej rodziny, przedstawiamy nasz ranking wózków wielofunkcyjnych 2 w 1, gdzie nasi sprzedawcy ocenili różne modele i typy wózków, przetestowali takie czynniki, jak zwrotność, stabilność, łatwość użytkowania i czyszczenia, a także przestrzeń do przechowywania. To podsumowanie opiera się na testach naszych pracowników, ich wiedzy na temat wózków 2 w 1 i opiniach konsumentów z życia wziętych. 

Lekki wózek 2w1 ranking:

Nasze najlepsze propozycje na rok 2022 dla wózków to:

1. Bugaboo Fox 3 wózek 2 w 1 cena 5600 zł

Bugaboo fox3 2w1

Ulepszona wersja popularnego Foxa, model Fox 3 waży jedynie 9,9kg i ma wyjątkowo duże „odporne na przebicia” gumowe koła oraz super duży daszek przeciwsłoneczny. Oprócz elementu modowego tego wózka, jest bardzo przemyślany i funkcjonalny i naprawdę prowadzi się jak marzenie, dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowicie płynną jazdą w każdym terenie, aż do 4 tego roku życia. Uwielbiamy też w tej firmie szeroki wybór dopasowanych akcesoriów, jak torby i organizery, na lato daszki letnie, parasolki i moskitiery, uchwyty na kubek czy na telefon, wkładki letnie do wózka, dwa rodzaje śpiworów, dostawka dla starszego dziecka czy torba do transportowania całego wózka. Bugaboo jest również jedną z niewielu firm, które konstruują każdą część swojego wózka sama i z najwyższej jakości surowców, więci nic się z nim nie dzieje, także objęty jest 3 letnią gwarancją, co oznacza, że ​​mają bardzo wysoką wartość odsprzedaży, jeśli o tym myślisz. 

2. Cybex Priam 2w1 cena 6229 zł

Cybex Priam 2w1

Cybex Priam 4.0 równie dobrze sprawdza się na wyboistej ścieżce spacerowej, jak i w modnej restauracji. Kiedy jesteś w centrum, użyj wysoko umieszczonego, odwracalnego siedzenia jako wysokiego krzesełka przy stole. Kiedy jeździsz w ciężkim terenie, przestaw wózek na tryb dwukołowy, aby poradzić sobie w trudnym terenie lub schodach, a nawet wymień przednie koła na narty, aby spacerować po śniegu lub piasku.

Priam 4.0 to najnowsza wersja wózka, która oferuje wybór trzech kolorów stelaża: czarnego, chromowanego lub różowego złota. Od czasu premiery Priam 2.0 w 2019 roku wprowadzono kilka drobnych aktualizacji, jak podniesienie poziomu gondoli i dodanie ściągacza pasów w spacerówce. Wózek Cybex 2 w 1 jest bardzo lubiany przez modowe mamy, nie tylko świetnie się prowadzi, ale także pięknie wychodzi na zdjęciach. Kolorystyka jest stonowana, jednolita i bardzo elegancka. Firma kładzie wyjątkowo duży nacisk na wykończenie i detale. Cybex lubi bawić się modą i co jakiś czas wypuszcza na rynek nowe kolekcje Fashion.

3. UPPAbaby Vista V2 cena 4999 zł

UPPAbaby Vista V2

UPPAbaby Vista v2 to fantastyczny wybór z najwyższej półki, który polecamy rodzicom, którzy chcą wszystkiego po trochu i nie martwią się o cenę, która się z nim wiąże. Vista v2 to również świetna podwójna opcja, ponieważ może łatwo rosnąć wraz z rodziną, z łatwością nosząc do trzech maluchów (w zależności od wieku). Vista v2 jest stylowa, łatwa w użyciu i zawiera wysokiej jakości materiały i dbałość o szczegóły. Ten produkt ma różne konfiguracje siedzisk i obejmuje jedną spacerówkę i gondolę w cenie wózka. Vista v2 może być używana z dwoma spacerówkami dla maluchów, dwoma fotelikami dla niemowląt (foteliki i adaptery kupowane osobno), dwiema gondolami lub 1 gondola i 1 spacerówka dla dzieci rok po roku, czy dowolną kombinacją siedzeń, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada gigantyczny kosz na zakupy i wielką poszerzaną budkę i dużą spacerówkę łatwo rozkładaną do drzemki. Vista v2 zapewnia wysoką funkcjonalność, niższą cenę i niższą wagę w porównaniu do podobnych konkurentów. Vista v2 dobrze się porusza jak na swój rozmiar i uważamy, że rodzicom spodoba się regulowana kierownica i gigantyczny kosz z dodatkowymi kieszonkami i niespotykanym maksymalnym limitem 13kg.

4. UPPAbaby Cruz V2 cena 4599 zł

UPPAbaby Cruz V2

Jeśli poprosiłeś nas o wybranie jednego produktu z wyższej półki ale w dobrej cenie, który polecamy naszym przyjaciołom dbającym o jakość, jest to bez wahania UPPAbaby Cruz v2. Cruz v2 jest lekki i kompaktowy, łatwy w użyciu i wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które są eleganckie i trwałe. Ponadto Cruz v2 dobrze współpracuje z fotelikami samochodowymi dla niemowląt, w tym z kilkoma naszymi ulubionymi, takimi jak wielokrotnie nagradzany Cybex Cloud Z z bazą isofix Z. Podoba nam się gigantyczny kosz do przechowywania z limitem wagi 13kg, nowy, powiększenie budki, oraz dodanie zawieszenia w v2, czyniąc nowego Cruza lepszym od prawie każdego konkurenta. Przednie koła Cruz są stosunkowo małe, polecamy ten model główne na miasto, Cruz oferuje doskonałą zwrotność na gładkich nawierzchniach, dzięki czemu doskonale nadaje się do załatwiania sprawunków, zakupów w sklepach i poruszania się w wąskich klatkach bloków.

5. Bugaboo Lynx 2w1 cena 4199 zł

Bugaboo Lynx 2w1

Jeśli szukasz najbardziej luksusowego wózka dla swojego malucha w niezbyt wygórowanej cenie, rozważ wózek Bugaboo Lynx, który został polecony przez naszych ekspertów. Ludzie je kochają nie bez powodu. Są najwyższej jakości i reprezentują minimalistyczną elegancję w stylu skandynawskim, jak to we wszystkich wózkach 2 w 1 Bugaboo. Mają świetne, gumowe, duże opony i mnóstwo funkcji i akcesoriów. Prowadzą się naprawdę dobrze i łatwo, są lekkie i kompaktowe, a dzięki szybko zdejmowanym tkaninom, można je szybko uprać w pralce, co ułatwia życie. Klienci, którzy posiadali Bugaboo, mówią, że zawsze wygląda świetnie i jest jednym z najlepszych wózków, jakie kiedykolwiek użytkowali. 

6. Bugaboo Donkey MONO DUO lub TWIN cena 6339 zł

Bugaboo Donkey

To wózek, który rośnie razem z Twoją rodziną! Wózek Donkey 5 został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo rozbudować z pojedynczego modelu Mono do trybu „obok siebie” wersji Duo lub Twin za pomocą trzech prostych kliknięć i ma dodatkowy kosz boczny do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Niezależnie od tego, czy spacerujesz z jednym dzieckiem, czy z trójką dzieci, Donkey 5 wyjątkowo lekko się prowadzi, posiada wytrzymałe koła z miękkim zawieszeniem i elegancką ramę wystarczająco wąską, aby zmieścić się w każdym standardowym otworze drzwiowym, tylko 74cm, a także wiele opcji kolorystycznych, aby zbudować wózek, który jest wyjątkowy dla Ciebie! 

Z jednym małym dzieckiem, wózek 2 w 1 Donkey5 MONO jest gotowy od pierwszego dnia z dołączoną gondolą (która dzięki dodaniu przewiewów w wanience, może być używana do spania w nocy), wytrzymałą spacerówką, która ma udźwig do 22kg i nie jednym, ale dwoma koszami – jednym pod siedzeniem i jeden z boku, który jest pod ręką. Wózek można później rozszerzyć, aby pomieścić drugie dziecko z zestawem przedłużającym DUO do tzw. kombinacji „rok po roku” dla dzieci w różnym wieku. W trybie DUO Donkey 5 może przewozić jednego malucha i noworodka lub małe dziecko. W tym ustawieniu usuniesz kosz boczny, aby zrobić miejsce na drugie siedzenie, ale zawsze możesz Zsunąć ramę wózka i zmienić Donkey 5 z powrotem w tryb MONO, gdy jesteś z jednym dzieckiem.

W przypadku bliźniaków wózek 2 w 1 Donkey 5 TWIN możesz przewozić swoje bliźniaki od urodzenia do momentu, gdy nie będą już chciały być w wózku – obie spacerówki mieszczą do 22kg każda. Podobnie jak w przypadku ustawienia Duo, podczas spaceru z jednym dzieckiem zawsze możesz przełączyć się w tryb Mono.

7. Cybex Gazelle S 2w1 cena 3938 zł

Cybex Gazelle S 2w1

Jeśli zainwestujesz w ten wszechstronny wózek ze swoim pierwszym dzieckiem (lub bliźniakami), nadal możesz być zadowolony, że to zrobiłeś, zanim powitasz drugie lub trzecie dziecko na świecie. Ten wielofunkcyjny wózek 2 w 1 obsługuje ponad 20 trybów jednoosobowych, rodzeństwa i bliźniaków, niezależnie od tego, czy chcesz spacerować z gondolą, spacerówką, czy fotelikiem samochodowym dla niemowląt CYBEX. Waży 12,5 kg i ma tkaninę nadającą się do prania w pralce, odpinany górny kosz na zakupy z poręczną rączką, wielopozycyjne pochylenie spacerówek, poszerzane daszki przeciwsłoneczne UPF 50+ i zawieszenie na wszystkie koła. Polecamy go zarówno dla bliźniaków jak i powiększających się rodzin. Nada się on również świetnie dla mam chodzących na zakupy z wózkiem, jest bardzo wytrzymały i posiada dwa kosze. 

Najlepszy „mały i lekki” wózek 2w1 ciąg dalszy rankingu wózków 2 w 1

8. Cybex Melio z gondolą cena 2799 zł

Cybex Melio z gondolą

Cybex Melio to lekki, bardziej minimalistyczne wydanie Baliosów, czy wózka miejskiego inspirowanego designem Cybex Mios. Wersja Melio firmy Cybex będzie miała podobne funkcje jak wersja Miosa, ale w bardziej przystępnym, uproszczonym stylu. A także z miejsza o 2 kg wagą, bo tylko 5,7 kg, a także wyższy udźwig do 22 kg, dlatego to Melio jest w naszym rankingu 10 najlepszych wózków, a nie Mios. Podobnie jak Mios, Melio jest wyposażony w oddychające siedzisko z siateczki, dodatkową poduchę pod plecy na chłodne dni i miękką poduszeczkę pod głowę. Melio jest dostępny nie tylko jako wózek spacerowy, ale dla noworodka także. W naszym sklepie można dokupić pełnowymiarową gondolę z przewiewem i poręcznym uchwytem do noszenia. Mniej stresu i więcej swobody dla Ciebie i Twojego dziecka – Melio jest idealnym towarzyszem do swobodnej jazdy po mieście. Jedną ręką ultralekki Melio można złożyć do ultrakompaktowej, wolnostojącej pozycji, a oddychające oparcie z siatki zapewnia dziecku chłód w upalne dni. Siedzisko spacerówki jest odwracalne i zdejmowane, z płaskim oparciem i bardzo dużym daszkiem przeciwsłonecznym z aż dwoma okienkami wykończonymi moskitierami. Chociaż może być trochę trudniejszy do pchania w ciężkich terenach, to dzięki swoim małym gabarytom i niskiej wadze jest łatwiejszy w użyciu i uzyskał też bardzo dobre wyniki w naszym rankingu wózków 2 w 1. Stwórz system 3 w 1 ze swoim fotelikiem samochodowym Cybex za pomocą adapterów do fotelika samochodowego. Adaptery i fotelik sprzedawane są oddzielnie.

9. BabyZen YOYO + 2 w 1 z kokonem lub gondolą cena 2598 zł lub 2998 zł

BabyZen YOYO + 2 w 1 z kokonem lub gondolą

BabyZen Yoyo2 to lekki wózek-parasol z kompaktowym złożeniem do wymiaru bagażu kabinowego. Ten wysokiej klasy super lekki wózek 2 w 1 ma wiele cech, których oczekują rodzice w małym opakowaniu, które jest dobre w podróży, zwłaszcza samolotem. Chociaż Yoyo2 jest droższy niż większość drugorzędnych konkurentów przyjaznych w podróży, jest to również wybór wysokiej jakości z ładnymi materiałami, które łatwo zdejmują się do prania. Yoyo2 jest bardzo zwrotny i łatwy do prowadzenia, co jest rzadkością w świecie wózków parasoli, a do tego jest stylowy i elegancki. BabyZen Yoyo 2, lekki i kompaktowy wózek podróżny, jest najczęściej polecanym wózkiem do samolotu przez naszych ekspertów. Jest najlepszy dla rodzin, które często podróżują, ale również może działać jako codzienny wózek miejski, szczególnie dla osób, które mieszkają w blokach bez windy, ponieważ jest wyjątkowo lekki i składa się tak kompaktowo, że można go po prostu przerzucić przez ramię. Waży około 6kg i ma prawdziwą możliwość składania i rozkładania jedną ręką, co jest ogromną cechą, kiedy próbujesz trzymać dziecko jedną ręką i wejść po schodach do swojego mieszkania, lub próbujesz wsiąść do samolotu czy pociągu, wspaniale jest móc złożyć je jedną ręką. Jest również super kompaktowy i mieści się w lukach bagażowych nad głową, mieści się pod stołem w restauracji, mieści się na półce bagażowej w przedziale pociągu. BabyZen Yoyo jest dostępny w opcjach dla noworodków z pełną utwardzaną gondolą składaną osobno „na pół” lub miękkim kokonem, który składa się razem z ramą. Wózek także chętnie kupowany jest dla małych dzieci 6 miesięcy+,  także możesz dokupić dostawkę dla starszego dziecka i całą linię dedykowanych akcesoriów, jak adaptery do fotelika, parasol, uchwyt na kubek, mufki, śpiwór czy narty.

Jaki wózek 2w1 do 2000 zł?

Ciąg dalszy rankingu wózków 2w1

10. Cybex Balios S 2w1 cena 2349 zł

Cybex Balios S 2w1

Świetny wózek w super cenie. Może być stosowany od urodzenia do 22 kg, do ok. 1 roku życia. 4 lata. W zestawie duża gondola i wygodna obszerna spacerówka. W ten sposób zawsze jesteś dobrze wyposażony, a wózek zawsze towarzyszy Ci w wycieczkach. Wózek wielofunkcyjny Cybex Balios 2 w 1 posiada w odporne na awarie koła terenowe. Miękkie zawieszenie na wszystkie koła zapewnia płynną jazdę na różnych nawierzchniach. Twoje dziecko może spokojnie spać w mieście, w parku czy na leśnych ścieżkach. W razie potrzeby obrotowe przednie koła można zablokować. Spacerówka ma ergonomiczne siedzenie, wyprofilowane tak, aby zapobiec zsuwaniu się dziecka. Montowana jest obustronnie i posiada 3 pozycje- siedzącą, półsiedzącą i leżącą. Jedną ręką łatwo możesz obniżyć oparcie siedziska do pozycji leżącej. Twoje dziecko może spać spokojnie na świeżym powietrzu, gdy jesteś poza domem. Wysuwany daszek przeciwsłoneczny XXL z dodatkową osłoną przeciwsłoneczną i oddychającą siateczkową wkładką chroni wrażliwą skórę dzieci dzięki ochronie UV 50+. Okno siatkowe zapewnia zdrową cyrkulację powietrza w upalne dni. Możesz także pozostawać w stałym kontakcie wzrokowym ze swoim dzieckiem. Jeśli Balios nie jest używany, można go łatwo i jedną ręką złożyć, aby zaoszczędzić miejsce w trybie wolnostojącym. 

Jaki wózek 2w1 wybrać?

Szukając wózków, wiemy, że chodzi o bezpieczeństwo i wygodę. Wprowadzenie dziecka do domu jest już wystarczająco stresujące, dobre zaplanowanie i wybranie optymalnego wózka może znacznie ułatwić nam życie. Mając to na uwadze, oto różne aspekty do rozważenia w zależności od Twojego stylu życia i potrzeb. ​​Rozumiemy, jak trudno jest wybrać tylko jeden wózek, ze względu na cechy decydujące o znalezieniu najlepszego wózka dla Twojej rodziny. Zacznij od połączenia dwóch lub trzech funkcji, które są niezbędne, i porównaj modele z naszej oferty, następnie wybierz taki wózek 2 w 1, który będzie pasował do Twojej nowej rodziny.

Pytania?

Wózki-foteliki.pl jest zaangażowana w to, aby zakup artykułów dziecięcych był mniej przytłaczający dla rodziców. Jeśli masz więcej pytań na temat najlepszych wózków 2 w 1 na rok 2022, skontaktuj się z nami pod numerem 22 620 93 33 lub poczta@wózki-foteliki.pl