Spis treści:

1. Krzesełka Tripp Trapp i Steps

2. Ponadczasowy wózek STOKKE Xplory

3. Składana wanienka STOKKE Flexi Bath

4. Sprytna walizka - łóżeczko BedBox

5. Akcesoria Stokke

W naszym sklepie znajdziesz pełną gamę produktów tej oryginalnej, innowacyjnej skandynawskiej firmy. Ceni ona sobie świetny design i najwyższą jakość, także nieustannie szuka nowych, rewolucyjnych rozwiązań dla rodziców i dzieci. Przedstawiamy nasze ulubione produkty z ich oferty:

Krzesełka Tripp Trapp i Steps

Krzesełko Stokke Tripp Trapp

Rok 1972 to ważna data w historii marki i moment, który na wiele lat ukształtował jej cel. W tym roku STOKKE wypuściło na rynek
genialne krzesełko Tripp Trapp. Krzesło to, jako pierwsze w historii, dało dzieciom możliwość ergonomicznego siedzenia przy rodzinnym stole, z możliwością dopasowania się do ich wzrostu. Dzięki niemu dzieci mogły wygodnie brać udział w posiłkach i uczestniczyć w życiu rodziny.

Krzesło służy od 0 do 99kg. Dzięki leżaczkowi „Newborn Set”, może nam służyć już od samego początku i nasz noworodek także może nam towarzyszyć podczas posiłków, później jak dziecko zaczyna już siadać, montujemy „Baby Set” podtrzymujący go z każdej strony i posiadający podwyższone oparcie pleców, regulujemy odpowiednio podnóżek, tak aby małe stópki dziecka mogły stykać się równolegle na całej jego powierzchni- jest to bardzo istotny element prawidłowej pozycji siedzącej, czego niestety brakuje w większości standardowych plastikowych krzesełek. Od około trzeciego roku życia dziecko zaczyna już samodzielnie siedzieć i tak aż po długie lata regulujemy i dostosowujemy poziom siedziska i podnóżka, tak aby uzyskać idealne dopasowanie.

Innowacyjny design, jakość i funkcjonalność, przyczyniły się do sprzedaży ponad 10 milionów krzeseł na całym świecie.
Krzesło Tripp Trapp jest dziś równie innowacyjne jak ponad 40 lat temu. Także, dzięki swojemu ponadczasowemu minimalistycznemu designowi, idealnie wpasowuje się do każdego wnętrza. Krzesło jest produkowane w 15 kolorach, posada szereg akcesoriów do personalizacji, od wygrawerowanego imienia dziecka po poduszki, nawet do 20 kolorów.

Krzesełko Stokke Steps

W 2014 roku STOKKE dodało nowe krzesełko do swojej oferty - Steps. Mimo, że krzesełko wciąż cechuje skandynawski desing, to jednak ma ono nowocześniejszy wygląd. STOKKE Steps jest wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które przystosowuje się do wieku i potrzeb Twojego dziecka krok po kroku. Krzesełko to doskonałe miejsce do odpoczynku, zabawy i nauki.

Ponadczasowy wózek STOKKE Xplory

W 2003 roku, STOKKE po raz kolejny rewolucjonizuje rynek, wypuszczając nowy wózek Stokke Xplory z wysoko umieszczonym siedziskiem skierowanym w stronę rodzica. Pierwszy tego typu wózek dziecięcy, stał się kolejnym przełomem w branży. Żadna firma nigdy wcześniej nie stworzyła tak wyglądającego wózka, wyglądem nie przypominał niczego, co istniało już na rynku.
Wyjątkowa możliwość regulacji wysokości siedziska Xplory powstała z myślą o zbliżeniu rodzica do dziecka, lepszego budowania rodzinnych więzi. Są jedyni na ryku oferujący taką możliwość bliskości, #getcloser jest to hashtag nadany przez STOKKE. Wózek niezmiennie pozostaje w ofercie firmy, co trzy lata dostając delikatny lifting. Najnowszą wersją jest Xplory X, wózek jak zwykle nowoczesny i elegancki, teraz wpisuje się w najnowszy trend ekologii, wszystkie tkaniny które zostały użyte, są pozyskane z recyklingu opakowań plastikowych. Dzięki nowoczesnej technologii BIONIC FINISH ECO, tkanina jest bardzo wytrzymała, wodoodporna, szybciej wysycha i dłużej zachowuje swoje kolory. Oprócz powyższych zalet, BIONIC FINISH ECO ma wiele innych plusów. Dzięki niezwykle mocnej strukturze tkanina jest wyjątkowo trwała. Natomiast nie zawierająca parafiny zewnętrzna powłoka, zwiększa poziom oddychalności.

Wózek Stokke Xplory

Składana wanienka STOKKE Flexi Bath

Naszym zdaniem, kolejnym hitem sprzedażowym jest składana wanienka Stokke Flexi Bath, przeznaczona dla dzieci od narodzin do około trzeciego roku życia. Jej unikalna składana konstrukcja oszczędza miejsce podczas przechowywania, a także umożliwia podróżowanie z nią, dając możliwość kąpieli w swoim znanym środowisku, gdziekolwiek jesteście. Do wanienki, pasuje sprzedawana oddzielnie wkładka dla noworodka „Newborn Support”, która zapewnia idealne oparcie nowonarodzonym dzieciom, a także daje nam dwie ręce wolne. STOKKE Flexi Bath może pomieścić aż 39 litrów wody! Dzięki antypoślizgowym, gumowym krawędziom można ją bezpiecznie używać na każdej powierzchni. W ostatnich latach, jako innowacyjna firma, zmienili zwykły czarny gumowy korek na bordowy, zmieniający swój odcień w zależności od temperatury wody. Bez potrzeby używania termometru.

Dla tych, którzy nie mają odpowiedniego miejsca do jej rozłożenia, firma wprowadziła do sprzedaży wygodny, składany stojak Stokke, można go składać także razem z wanną. Ma on idealną pozycję i wysokość do kąpieli, bez potrzeby pochylania się, nawet dla wysokich rodziców. W roku 2000 dołączyła do oferty także Flexi Bath XL, ma ona już 82 cm długości, pozwala na kąpiele dzieci nawet do szóstego roku życia, lub do zabawy nawet dla dwójki dzieci. Mieści się w większości kabin prysznicowych.

Stokke Wanienka Flexi Bath

Sprytna walizka - łóżeczko BedBox

Zabawna i funkcjonalna walizka BedBox pomieści wszystkie niezbędne rzeczy Twojego dziecka. Po spakowaniu pozwala maluchowi jeździć na niej po lotnisku, lub dzięki dołączonemu paskowi może być ciągnięta przez rodzica. Udźwignie dzieci nawet do 7 go roku życia. Na pokładzie samolotu, BedBox zmienia się z walizki w łóżko w 5 prostych krokach. W walizce znajdują się szelki mocujące do fotela i specjalny dopasowany materacyk. Funkcja łóżka jest odpowiednia dla dzieci powyżej 2 lat, jest ona oficjalnie zatwierdzona przez wiele linii lotniczych. Jak zwykle piękne, nowoczesne i modne kolory, także w zestawie zabawne personalizujące naklejki. Walizkę Stokke Bedbox także można używać w pociągach.

Walizka podróżna Stokke Bedbox

Akcesoria Stokke:

W asortymencie STOKKE, znajdziecie również olbrzymią linię akcesoriów do wózka, od małych uchwytów na picie, folii przeciwdeszczowych, moskitier, wiatrołapów, toreb, śpiworów, zimowych zestawów do wózka, skończywszy na torbie Prampack, która umożliwi Wam łatwy przewóz wózka samolotem. Zmieści ona każdy wózek i jest często sprzedawana do podróży z wózkami innych firm.

Stokke akcesoria