Spis treści:

1. Sennik: dziecko w wózku

2. Sennik: wózek dziecięcy bez dziecka

3. Sennik: małe dziecko w wózku

4. Sennik: wózek – spacerówka

5. Sennik: kupować wózek dziecięcy

Wierzycie w sny? Jesteście zdania, że ich właściwa interpretacja może pomóc odgadnąć co czeka Was w przyszłości? Może traktujecie odczytywanie snów z lekkim przymrużeniem oka? Niezależnie od tego, jakie macie zdanie na ten temat, zawsze warto, chociażby z czystej ciekawości, pogrzebać w senniku. W tym artykule zgłębimy ten temat i podpowiemy, jak można odszyfrowywać sen o wózku dziecięcym, w zależności od tego, o czym dokładnie śniliście. Zwróćcie uwagę na to, że znaczenie snu o wózku dziecięcym może być bardzo różne. Kluczowe znaczenie mają pozostałe elementy, takie jak obecność dziecka, wygląd maluszka itp., dlatego postarajcie się dobrze zapamiętać cały sen.

Sennik: dziecko w wózku

Sennik: dziecko w wózku

Sen o małym dziecku w wózku, jeżeli ostatnio zastanawiacie się nad powiększeniem rodziny lub już od jakieś czasu staracie się o maluszka to naturalna konsekwencja tego, co zaprząta Wasze myśli. Oczywistym jest, że jeżeli w ciągu dnia myślicie o czymś intensywnie, ten temat może pojawiać się również w Waszych snach. Na pewno znacie to uczucie, kiedy intensywnie o czymś myślicie w ciągu dnia, a później ten sam motyw pojawia się w marzeniach sennych. To dość częste zjawisko. 

Sennik: wózek dziecięcy bez dziecka

Sennik: wózek dziecięcy bez dziecka

Wiecie już co w senniku może oznaczać niemowlę w wózku, ale co, jeżeli śnią Wam się wyłącznie wózki dla dzieci, bez maluszka w środku? Pusty wózek dziecięcy w senniku często odczytuje się jako niespełnione marzenie o posiadaniu dziecka. Możliwe, że ten sen pojawia się w momencie, w którym staracie się zajść w ciąże, ale kolejne nieudane próby stają się dla Was coraz bardziej stresujące. Znaczenie snu z pustym wózkiem dziecięcym może mówić także o tym, że macie w swoim otoczeniu nieszczerą osobę.

Sennik: małe dziecko w wózku

Sennik: małe dziecko w wózku

W senniku wózek z niemowlakiem jest interpretowany na wiele różnych sposobów. Jak zazwyczaj odczytuje się takie marzenia senne? W senniku wózek dziecięcy z dzieckiem może znaczyć także o tym, że z różnych powodów potrzebujesz wsparcia drugiej osoby. Z kolei wozić dziecko w wózku sennik często interpretuje jako możliwość pojawienia się problemów lub wyzwań przed osobą, która ten wózek prowadzi. W senniku pchać wózek z dzieckiem oznacza więc zmiany, które mogą być dla Was trudne.

Sennik: wózek – spacerówka

Sennik: wózek - spacerówka

Wózek niemowlęcy w senniku, bez względu na to, czy śnią Wam się spacerówki dla dzieci czy gondole, może oznaczać, że realne życie staje się dla Was uciążliwe i chcecie znaleźć jakiś sposób, żeby chociaż na chwilę odpocząć od codziennych problemów, które Was trapią. W końcu dzieciństwo najczęściej kojarzy się z czasem beztroski, brakiem przytłaczających kłopotów i radością. Wiele osób z przyjemnością wraca do tego okresu w swoim życiu, miło go wspominając.

Sennik: kupować wózek dziecięcy

Co w senniku oznacza kupować wózek dla dziecka? Niezależnie od tego, czy w śnie kupujecie wózki wielofunkcyjne, czy wózki spacerowe, może to oznaczać pragnienie posiadania dziecka, a jeżeli oczekujecie narodzin maluszka, stres związany z kompletowaniem wyprawki. Marzenia senne o kupowaniu wózka dziecięcego są często także odzwierciedleniem tego, że akurat robicie zakupy dla przyszłej pociechy i po prostu dużo uwagi poświęcacie temu zadaniu.

Skoro już wspominamy o wózkach, pamiętajcie, że w naszej ofercie znajdziecie bardzo szeroki wybór modeli różnych typów. Proponujemy spacerówki, wózki dziecięce wielofunkcyjne 2w1 i 3w1 z fotelikiem dziecięcym, wózki dla bliźniaków oraz różnego rodzaju akcesoria do wózków. W sklepie Wózki-Foteliki kupisz wózki Cybex, Bugaboo, Uppababy, Stokke czy Babyzen. Zapraszamy!