Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: mutsy

Występujące w naszym sklepie internetowym wózki dla dzieci Mutsy to idealna propozycja dla rodziców, którzy szukają dla swojej pociechy pierwszego wózka spacerowego. Z ofertami producenta Mutsy można wyposażyć się w wózek z prawdziwego zdarzenia, który poradzi sobie praktycznie z każdym podłożem, niezależnie od tego, gdzie rodzic udaje się ze swoim dzieckiem na spacer lub przejażdżkę. Wózek Mutsy to nie tylko stuprocentowy komfort oraz wygoda, ale też możliwość dołączenia do niego adapterów, czy folii przeciwdeszczowej, która przyda się zwłaszcza porą jesienną.

Idealne wózki na każde warunki pogodowe

Proponowane przez nas wózki dziecięce Mutsy to idealne rozwiązania na każde warunki pogodowe, dlatego rodzice bardzo chętnie korzystają z tych propozycji i polecają je później swoim znajomym. Oferujemy wózki spacerowe w wersji podwójnej, 2 w 1, wielofunkcyjnej oraz 3 w 1. Ponadto zainteresowani mogą się od razu zaopatrzyć w wysokiej jakości foteliki samochodowe, tak aby za jednym zamachem kupić swojemu dziecku wszystko, co niezbędne do jego bezpiecznego transportowania. Wózek Mutsy spacerówka zapewni dziecku odpowiednie warunki do drzemki, dlatego maluchy będą mogły się w nim wyciszyć i uspokoić.

Bardzo łatwa obsługa wózka spacerowego


Mutsy Warszawa


Wózek Mutsy Nexo można w bardzo prosty sposób obsługiwać, wystarczy umiejętnie regulować wysokość oparcia. Robi się to przy pomocy specjalnego przycisku umieszczonego z tyłu wózka. Ponadto rączka ustawiana jest na odpowiedniej dla rodzica wysokości, a przednie koła poruszają się bardzo swobodnie. W razie potrzeby można je też zablokować, np. podczas podróżowania autobusem. Mutsy wózek dostępny jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych, dlatego rodzice muszą podjąć decyzję w zakresie tego, jaki kolor wybiorą dla swojej pociechy. Wielki wpływ na ostateczną decyzję będzie miała z pewnością płeć urodzonego dziecka. Spacerowe wózki poradzą sobie z każdym kłopotem napotkanym na pokonywanej trasie, można nimi łatwo sterować i omijać wszystkie przeszkody, zapewniając dziecku należytą ochronę. 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART