Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Lista produktów producenta: GRO Company

Australijska firma GRO Company to wiodący producent akcesoriów do spania. Jest to bardzo ceniony w branży producent oraz zdobywca wielu prestiżowych nagród. Firma współpracuje z organizacją The Lullaby Trust, gdzie wspólnie propagują bezpieczny sen dziecka. Ich badania prowadzą do uświadamiania użytkowników odnośnie profilaktyki przed SIDS. Wszystkie produkty opatrzone są kartą informacyjną dotyczącą kwestii bezpiecznego snu.

Termometry pokojowe

Firma GRO Company to przede wszystkim producent termometrów pokojowych. Podświetlany ekran LCD w urządzeniu sygnalizuje aktualną temperaturę w pokoju dziecka. Zmieniające się barwy kontrolek w termometrze, podpowiadają opiekunom, jak należy się zachować w danej sytuacji. Żółta barwa oznacza komfortową temperaturę do spania, niebieska barwa to sygnał o tym, że należy bezwzględnie ogrzać dziecięcy pokoik, natomiast czerwona barwa informuje o potrzebie ochłodzenia i przewietrzenia pokoju. Termometry pokojowe ułatwiają utrzymanie komfortowych warunków podczas snu dziecka.

Inne akcesoria GRO Company

W naszym sklepie dostępne są również nakładki na termometr, śpiworek oraz szumiące przytulanki GRO CompanyNakładki na termometr wykorzystują ciekawe wzory, które idealnie wpiszą się w klimat dziecięcego pokoiku. Dodatkowo w nakładkach znajdują się punkty świetlne, które dają subtelne oświetlenie, nieinwazyjne dla dziecka w trakcie snu. Śpiworek przeznaczony jest dla dzieci do 6 miesiąca. Zapewnia on dziecku dłuższy i znacznie bezpieczniejszy sen, a także zmniejsza objawy kolki. Szumiące przytulanki GRO Company w kształcie sowy lub pingwinka idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku chłopca jak i dziewczynki. Przytulanki posiadają cztery kojące dźwięki, które ułatwiają zasypianie oraz dają ciepłe światło, które zapewniają oświetlenie oraz stwarzają u dziecka poczucie bezpieczeństwa. To co ważne w przypadku tych przytulanek to czujnik płaczu, który zwiększa możliwość wychwycenia problemów ze snem dziecka.

Nasz sklep oprócz fantastycznych produktów firmy GRO Company posiada w ofercie również foteliki samochodowe, wózki dziecięce, wózki spacerowe, wózki wielofunkcyjne, wózki podwójne, wózki 2 w 1, wózki 3 w 1. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2021 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART