Spacerówki kompaktowe

Kompaktowa spacerówka  to lekki, mały wózek, który jest szczególnie odpowiedni, jeśli podróżujesz i chcesz być elastyczny. Wózek może być używany, gdy dziecko ma około 6 miesięcy, gdy może już siedzieć. Niektóre wózki mogą być również łączone z gondolą, dzięki czemu wózek staje się pełnym wózkiem i może być używany bezpośrednio od urodzenia. 

Jeśli chcesz szybko wyjechać na wakacje lub chcesz podróżować samochodem, kompaktowy i mały wózek spacerowy jest wielką pomocą. Ponieważ jeśli podróżujesz z dzieckiem, masz już na pokładzie dużo bagażu. Polecamy wózki Babyzen YOYO Plus, GBEasywalker oraz nowość Bugaboo Ant. Te wózki są bardzo małe i można je łatwo złożyć. Niektóre są tak małe, że można je zabrać na pokład jako bagaż podręczny. Są nie tylko idealne do podróży, ale są także w mieście zostaną doskonałym towarzyszem dla Ciebie i Twojego dziecka.

Kompaktowe spacerówki przeznaczone są dla wszystkich tych rodziców, którym zależy na pozyskaniu lekkich i małych wózków spacerowych dla swoich pociech. Nie każdy rodzic zwraca uwagę na to, aby spacerówka była okazała i posiadała w sobie mnóstwo gadżetów. To nie jest ważne, istotne jest to, aby dziecko czuło się w takim wózku komfortowo i bezpiecznie. Kompaktowa spacerówka nada się przede wszystkim na okres letni oraz wiosenny. Jeśli rodzice szukają takich rozwiązań dla swojego malucha, powinni odwiedzić nasz sklep internetowy. Dysponujemy szerokim asortymentem, zapewniając zainteresowanym bardzo atrakcyjne ceny.

Swobodne przechowywanie

Mały wózek spacerowy pozwala na jego swobodne przechowywanie, w czasie gdy nie jest użytkowany. To bardzo ważna informacja dla rodziców, którzy zamieszkują lokale o niewielkiej przestrzeni użytkowej. Kompaktowy wózek spacerowy może być wyposażony w specjalny parasol, który uchroni dziecko przed zbyt dużą ilością promieni słonecznych. Kompaktowe wózki spacerowe to doskonała decyzja, jeśli rodzice chcą zabierać dzieci na regularne spacery w wybrane przez siebie tereny. Nasza spacerówka kompaktowa może być dobrana m.in. pod kątem koloru, zapewniamy w tym zakresie naprawdę zadowalający wybór, trafiający w gusta wszystkich klientów.

Komfort od najmłodszych lat

W naszym sklepie internetowym rodzice znajdą pełne wyposażenie dla swoich nowo narodzonych dzieci. Spacerówka od urodzenia zapewnia najmłodszym niewyobrażalny komfort od pierwszych dni narodzin. Spacery nie będą od tej pory stanowić dla rodziców żadnego wyzwania, więc z pewnością warto zdecydować się na skorzystanie z tak atrakcyjnej opcji. Bazujemy na solidnych materiałach, dlatego nasze produkty są niezawodne, w w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od rodzaju podłoża. Ponadto oferujemy Państwu możliwość zakupu wielofunkcyjnych wózków dziecięcych w wersji 3 w 1, 2 w 1 oraz podwójnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w naszym sklepie internetowym zakupili Państwo również bezpieczne w użytkowaniu foteliki samochodowe. 

Spacerówki kompaktowe Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 63 elementów

WÓZKI 101

Salon powstał z myślą o ludziach ceniących sobie światowe trendy, wysoką jakość i pękny design. Oferujemy wózki, foteliki i akcesoria wiodących marek takich jak Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke, Mutsy, Mamas & Pappas, Baby Jogger i wiele innych.

Al. Solidarności 101
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

poczta@wozki-foteliki.pl
tel. stac.: 22 620 93 33
tel. kom.: 606 477 878

LULU WARSZAWA

Unikalny BABY boutique z mebelkami, akcesoriami i zabawkami niemowlęcymi. Nieprzeciętne i nowoczesne dodatki pomogą Ci stworzyć wymarzony pokoik. Jak zwykle współpracujemy z najlepszymi markami, m. in. STOKKE, Done by Deer, Jellycat, Elodie Details.

Al. Solidarności 78
00-145 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@luluwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 77 77
tel.kom.: 505 827 255

www.luluwarszawa.pl

FOTELIKIWARSZAWA.PL

Zapraszamy do naszego nowego sklepu specjalizującego się wyłącznie w fotelikach samochodowych dla dzieci. Z nami masz gwarancję jakości, dobrego dopasowania i zamontowania w Twoim samochodzie. Także zapewniamy szkolenie z montażu i obsługi.

Al. Solidarności 95/99
00-144 Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 15:00

KONTAKT

kontakt@fotelikiwarszawa.pl
tel. stac.: 22 620 4444
tel. kom.: 510 193 665

www.fotelikiwarszawa.pl

Copyright © 2018 wozki-foteliki.pl
Realizacja: PROPERART